Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Budapesten az irodalomkedvelő...

Budapesten az irodalomkedvelő embereknek hol érdemes ismerkedniük, barátkozniuk?

Figyelt kérdés

Van esetleg valami konkrét kávézó vagy egyéb beülős hely, ahol csoportosulnak az ilyen emberek?


25/F



2019. okt. 15. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne ez :)
2019. okt. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én irodalmi esteket, programokat tervezek látogatni majd, természetesen kezdetben az ingyenesekre mennék el, tarts velem, ha gondolod! Szabadidőmben verseket, novellákat alkotok, van pár regénytervezetem és kész egy összefüggő témákból álló verseskötetem. Emellett imádok olvasni mondhatni a horror műfajától a pszichológiai/filozófiai és szociaológiai értekezéseken át a szépirodalomig mindent. Egészen kisgyerekként lett a szenvedélyem, mára már az életelixírem az olvasás és az írás egyaránt.

19/L

2019. okt. 26. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbáltam az irodalmi esteket, de azok frontális előadásos formában működtek, beszélgetni csak az amúgy is régi ismerősöket láttam. Voltam olyan estsorozaton is, ahol kifejezetten nyugdíjasok ültek. Az ELTE Alumni szervezet szokott amúgy tudományos előadásokat szervezni, ahol vannak irodalmi témák is, de az sem ismerkedős hely szerintem. Rákerestem az olvasós fórumokra, de amit találtam, ott csak lektűrt olvasnak.
2019. nov. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol, vagy esetleg könyvtárban?
2020. máj. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!