Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek gáz egyedül menni...

Szerintetek gáz egyedül menni bulizni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy a hetvégén elmegyek bulizni. A barátaim sajna más városban laknak szóval nem tudnak jönni. Szerintetek gáz ha egyedül megyek? Vagy esetleg buliban, hogy tudnék ismerkedni? Kicsit introvertáltabb vagyok es még nem nagyon csináltam ilyet 😅.


24/F



2022. ápr. 13. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
nem, ha feltalálod magadat ésszeretsz ismerkedni a legjobb egyedül menni
2022. ápr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Hajrá! Egyszer el kell kezdeni!


Szépséges hétvégét!

2022. ápr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bátor vagy, ha bevállalod. Nekem minden ilyen próbálkozásomból kudarc lett. Remélem, neked több szerencséd lesz!
2022. ápr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok így nyilván megvan az esélye hogy bármi történhet, régebben gondolkodtam ezen hogy nagyon nem lenne jó cselengeni egyedül mikor mindenki társaságba van, arról nem beszélve oda jönne valami tapló paraszt, vagy részeg még jobban elrontaná a kedvem. Tehát én nem mennék. De fiúként másabb.
2022. ápr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!