Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiatal lányként egyedül menni...

Fiatal lányként egyedül menni bulizni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok bulizós típus. Nem igazán érdekelt.

Először 15 éves korom körül fogant meg bennem a gondolat, hogy elmennék buliba, de végül nem lett belőle semmi. Anya sem engedte volna még.

Idővel ez az érzés elmúlt. Most újra az van, hogy mennék.

A probléma annyi, hogy a baráti társaságom szintén nem szeret bulizni. Így arra gondoltam lehet egyedül kellene kipróbálnom. Bár félek kicsit.

Egyedül nem is tudnék feloldódni és csak ülnék. Abban meg semmi jó nincs.

Vagy ennek ellenére mégis menjek?

17l



2017. nov. 12. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Hát max csomó ezer rossz dolog és fájdalmas fog veled történni a bulikon ja tele van drogossal, piással, egyéb pokoli emberrel és nem szeretet keresnek ott hanem függőséget ennyi . Ne bulizz igaza van anyádnak . Pasit akarsz akkor ott téged egy pedofil fog várni . Ennyi . 19F hallgass rám vagy anyudra de igazunk van
2017. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül ne. Minimum vigyél el még egy embert!
2017. nov. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom egyedül ne menj el, én a barátommal szoktam eljárni de néha még vele is félek mert annyi őrült van, sőt ilyenkor berúgni se merek mer nagyon észnél kell lenni.

Tényleg sok a pias,drogos,kanos ember, senkibe se lehet megbízni még egy csajba se..

Illetve ha piat is veszel szó szerint le se teheted max ha végig azt figyeled..

Én meg azt is szemmel kísérem mikor megcsinálják a piam a pultba, mer meg azokba se bizok.

Nem azt mondom nemtudok el lazulni de jobb elővigyázatosnak lenni. Persze lehet ismerkedni beszélgetni nem azt mondom, de nem kell hogy hozzon nekem piat meg hogy nyomuljon, ha meg akar ismerni és én is öt akkor ott max beszélgetünk, tancolunk aztán majd fényes nappal emberek között mehet egy randi is.

Ez csak egy példa neked, légy észnél mindig.

23L

2017. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyedul nagyon veszelyes, plane ha nem is jartal soha ilyen helyre, nem is tudnad kezelni a sok reszeg, drogos, nyomulo embert. Hulye otlet meg felnott nokent is, nemhogy 17 evesen. Alapszabaly, hogy ilyen helyen legalabb 1 ember legyen veled, akivel, ha barmi tortenik, nem hagyjatok ott egymast a bajban es vigyaztok a masikra.
2017. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen. Én is ezektől a dolgoktól félek a legjobban.

Csak senki nem akar jönni.

2017. nov. 12. 20:30
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor addig inkább ne menj..majd elobb utóbb lehet kedvet kapnak, vagy majd az egyik pasiddal el mész te is, esetleg valami unokateso?

17 éves vagy nem vagy amúgy le késve semmiről, 20on évesen se gaz bulizni ám:D

2017. nov. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6

Végülis igaz. :)

2017. nov. 12. 20:36
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen bulikban semmi jó nincs. Mehetnék, tiniként is mehettem volna, mert bárhová elengedtek, de nem igazán voltam soha. Azt hiszem, talán ha kétszer bepróbálkoztam vele, de egyik alkalommal sem éreztem jól magam. Szerintem ha beültök a barátokkal hamburgerezni, vagy sütizni, az sokkal jobb. Esetleg valami jobb pub.
2017. nov. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
osztálytárs, szomszéd, fodrászod, műkörmösöd, edzőteremből valaki, senkit nem tudsz beszervezni? Az emberek nagy részének van ilyen problémája pont ezért viszonylag könnyű találni csak beszélni kell. Sokszor költöztem és emiatt a barátaim lemorzsolodtak vagy nagyon messze laktak. Aztán elkezdtem beszélni erről és végül mentem osztálytársakkal, edzőpartnerrel, fodrásszal. Később amikor mentem dolgozni éjszakára a vonaton volt egy társaság kissé már illumináltak voltak és az egyik csaj lelocsolt pezsgővel gondolkoztam hogy inkább betelefonálok hogy hú de rosszúl vagyok azt elmegyek velük bulizni, de végül nem tettem azt meg is bántam.
2017. nov. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8

Ez vitathatatlan.

Csak szeretném tudni milyen. Lehet tetszene, lehet, hogy nem.

Nem szeretnék úgy megöregedni, hogy nem tudom milyen egy szórakozóhelyen bulizni. :D

2017. nov. 12. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!