Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kis városban élek, egy távoli...

Kis városban élek, egy távoli ismerősömet leszúrták késsel, az udvarában találtak rá reggel, börtönbe vitték már az elkövetőt. De én nagyon rettegek, félek kimenni az utcára, ez a környék nem gyilkosságról volt híres... Mit csináljak hogy ne féljek?

Figyelt kérdés

Utazok busszal akkor is mindig féltem eddig is hogy baleset ér, innentől kezdve meg már az utcára se merek kimenni, mert félek hogy valaki hátulról leüt vagy belém szúrja a kést. Este a sötétben meg volt nemrég az hogy jöttem haza és hallottam valami kis zajt és elkezdett nagyon dobogni a szívem és hazáig futottam majd kiköptem a tüdőmet olyan gyorsan jöttem fel a lépcsőházba.



Állítólag nem lakunk rossz környéken.



2022. ápr. 17. 17:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus, pszichiáter.

Minél tovább tolod, annál mélyebben rögzül ez, ha nem dolgozol rajta.

Vagy vegyél erőt a pánikon, és ne szaladj, hanem nézz szembe a félelmeddel.

2022. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
Ne féltsd annyira magad, nem vagy annyira különleges.
2022. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem a Zirci esetről van szó? Amúgy tök felesleges ezen kattogni, kicsi a valószínűsége hogy ezek történnek veled.
2022. ápr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De arról. Te erre felé laksz?
2022. ápr. 17. 17:56
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy nem is reggel találtak rá. Legközelebb legalább olvasgass híreket, mielőtt kiírsz egy kérdést.
2022. ápr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én napra pontosan egy héttel azelőtt voltam egy kocsmába, ahol egy héttel később nyakon szúrtak egy palit. Nem különösebben érdekelt am, anekdotának jó. De azóta sem akart engem senki leszúrni.
2022. ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6os, akkor ma szurtak le a palit?😱
2022. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ne félj ez nagyon szélsőséges eset naponta emberek milliói élik az életüket baj nélkül veled sem fog történni semmi rossz.


Ha folyamatosan ezen kattogsz akkor szakemberhez kellene fordulnod mielőtt teljesen tönkre teszi életedet a félelem.

2022. ápr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a legtobb gyilkossagi esetben, ugy a zircinel is, az aldozat ismerte a gyilkosat. A (volt?) elettars az elkoveto.

Valojaban a legtobb gyilkossag ilyen, ismerik egymast, elfajultak a dolgok, ilyen-olyan okbol. Annak nagyon keves az eselye, h valaki ismeretlenul, veletlenszeruen kezdjen leszurkalni masokat.

2022. ápr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"6os, akkor ma szurtak le a palit?😱"


Nem, évekkel ezelőtt történt.

Nem azt mondtam hogy mához egy héttel ezelőtt voltam ott...

2022. ápr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!