Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nők, nektek is ilyen értetlen,...

Nők, nektek is ilyen értetlen,trehány a férjetek/párotok??

Figyelt kérdés

En az a fajta ember vagyok aki mindenere vigyaz! Ha en vettem,ha kaptam teljesen mindegy! Ha kaptam annal jobban….

Nem vagyunk gazdagok, sott o az aki panaszkodik hogy jajj nincs penz nincs penz, es megis o az aki nem tud odafigyelni semmire.

Mindig ra kell szoljak, ha okorseget csinal, es nem azert hogy b*sztassam csak engem nagyon zavar.

Peldaul mikor a konyhai reces markas kesemmel elkezdte a tomor muanyagot “vagni” reszelni.

Utanna a kis konyhai kesemmel vagdosni ( persze hogy nem viszi mert kicsorbul)

Es meg neki all feljebb ha ra van szolva.

Persze mert nem arra valo, kimegy az ele,es nem fogok minden heten markas kest venni, foleg hogy azaz 1 van .

Kis dolgok ezek….. de aki a Kicsit nem becsuli………

Miert nem lehet vigyazni a dolgainkra?

Arra tippeltem ez azert van mert az anyja nevelte fel , es nem latott otthon ilyen alapveto dolgokat ? Hogy mivel vagjon pl egy roh*dt muanyagot?

Masnak is ilyen a pasi/ferj/elettars/fiu…?



2022. ápr. 18. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem...mármint mindent ő tart karban, ért a legtöbb dologhoz, csak k..ott lusta ő is. Mindent el kell neki mondani 3 szor vagy többször mire csinál valamit a fiam ugyanez...csak ő nem is gyakorlatias.


Szóval ez a fiatalabb korosztály nagyrészt ilyen szerencsétlen ilyen téren, alapból a férfiak általában lustábbak én azt figyeltem meg.

2022. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs! De ez azért van valószínű,mert nem érdekli vagy mert nem ő vette és nem tudja értékelni a mástól vagy az általad vett dolgokat! Ha ő venné meg jó drágán valamit akkor lehet jobban vigyázna rá...
2022. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Hát a konyhában sajnos én is hülye vagyok sok mindenhez. De van másik oldalam mert sok szakmunkát megcsinálok példaul: burkolás, villany ilyesmik.
2022. ápr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk pont a feleségem ilyen. Pl volt, hogy elkezdte klopfolni a húst a gáztűzhelyen.. rászóltam, hogy meg vagy őrülve, a pulton csináld! Erre még ő volt megsértődve.. ilyen a nők..
2022. ápr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

A kis dolgokon zsörtölődsz, a nagyok nem számítanak:)


Szerencsére nem vesznék rajtad össze a pároddal:)

2022. ápr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
1. Ez baromság, húgom lusta mint a szar én csinálok csomó mindet mondjuk csak azért hogy anyám ne kapjon szívrohamot. De ne általánosits ha kérhetem.
2022. ápr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Hát figyelj... Férjemnek és anyukájának nem voltak sok értékei. Mindig albérletbe laktak és az ottani bútorokat használták.

Amikor mi összeköltöztünk, akkor az anyósom albérletébe költöztünk be ( hosszú sztori, hogy miért de amúgy elég tágas lakás és ő pedig egy szobás albérletbe ment amit könnyebb neki fenntartania is).

Kérdeztem férjemtől hány szekrényt vigyek (az én csaladomnak két fokkal több pénze van és mi mindig vigyaztunk mindenre) mondta hogy egyet, de az is lehet nem fér be mert minden az albérlet tulajdonosé...gondoltam magamban szegények voltak azért nincs semmijuk..ahha....

Császármetszéssel szültem szóval nem emelhettem. Megkértem őket vigyenek át egy szekrényt a másik szobába, helyférőség miatt. Erre szétb*szták a jó minőségű szekrenyemet amit 8 EVES KOROMBAN KAPTAM!!!!

Ja meg férjem Szakács volt egy 50ezer forintos kése, mondta az anyjanak mihez ne használja... erre bazmeg nem eltörte, mert csontosat vágott vele??!!!

De a férjem a telefonjára se vigyáz, amit magának vett, egyedül a számítógépére vigyázz ami 800ezerbe került

Szóval nem vagy ezzel egyedül

És még tudnék mesélni...

2022. ápr. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem ilyen a férjem.

Szerencsére használja az eszét.

2022. ápr. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem. A kapcsolatunk elején voltak ilyesmi húzásai, de én kifizettettem vele duplán az okozott kárt. (kifizette a tönkretett cuccot, és vett helyette másikat) Nagyon hamar leszokott a baromkodásról. A legdrágább cselekedete az volt, hogy egy 40 ezres porcelán emléktárgyamat összetörte. Azt nehezen fizette ki, de megmondtam hogy vagy fizet, vagy kiszúrom a kocsija kerekeit és karcolok rá egy nagy f4szt is.
2022. máj. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!