Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek mit vegyek a...

Szerintetek mit vegyek a dédimamámnak a 104. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Igen, tényleg ennyi idős és szerencsére tök jól van. Tud járni, érthetően beszélni és jó a memóriája. A legnagyobb álma, hogy elmehessen még halála előtt New York-ba. Gondoltam rá, hogy ezzel az utazással lepem meg, de a kora miatt nem tudom, hogy bírná-e az utazást. Szerintetek mi tévő legyek?

2022. ápr. 21. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Készítsd fel az utazásra és vidd
2022. ápr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Háát, ennyi idősen egy legalább 12 órás repülőút szerinted mennyire lenne elviselhető/kibírható neki? Az a kérdés.
2022. ápr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan mire tartogatnád még? Még 10 évre? Nem valószínű lenne neki annyi. Ha ki tudod fizetni az utazásotokat -én akár még személyi kölcsönt sem sajnálnék rá, bár ezért megköveznek majd- akkor foglalj már holnap, szervezkedj, köss biztosítást, bár ez utóbbi nem biztos, hogy olyan egyszerű lesz, és mihamarabb menjetek. Most tavasszal, amikor még nincs fiatalokat is egyelő kánikula menjetek is. Neked is óriási kaland lesz!
2022. ápr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

+ az időeltolódás, stb. könnyen lehet, hogy ebbe az utazásba halna bele.

Meg aztán már mit élvezne az egészből? Alig látna belőle valamit...

Mi érdekli őt?

Szeret(ett) színházba járni? vidd el! Múzeum? Wellness-hétvége veled?

Szerintem egy közös program szuper lenne, vagy egy fotóalbum, amit együtt nézegettek, az is jó, vagy a kettő együtt.


Esetleg Bécs?

2022. ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy bírna New Yorkot, de szerintem elvihetnéd egy közelebbi nagyvárosba (pl. Párizs, London, Róma)

kalandos lenne, ott is van bőven élet és látványosság, közelebb van és olcsóbb is

2022. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk, én már a repülőre se merném feltenni.
2022. ápr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!