Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miről beszélgessek egy fiúval...

Miről beszélgessek egy fiúval messengeren? Bejelölt, ha rám ír milyen témát dobjak fel, hogy ne legyen döcögős a beszélgetés?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 25. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Dobd fel szerintem az alap témákat.Gondolok én arra, hogy megkérdezed "milyen jó volt a napod, Miujság,mi volt az iskolában.Ezekből a kérdésekből már lehet egy hosszú beszélgetést kezdeményezni.Utánna nagy eséllyel a válasszal kapcsolatban tudtok kezdeményezni még több kérdést.



Elég rosszul fogalmaztam meg mert este van,de ha nem érted átfogalmazva leírom újra!😁

2022. ápr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először értelemszerűen ő fog írni neked, ergo ő fogja feldobni az első témát is. Ha a téma kifejtésre kerül, akkor abból adódik egy következő téma a kérdések, vélemények, és rá asszociált témák miatt... :,D
2022. ápr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos ha meg kérdi mi újság vagy milyen volt a napod, akkor válaszolj bővebben erről. Olyan dolgokat mondja amire majd rá tud kérdezni. Pl:

Ő: milyen volt a napod?

Te: eléggé érdekes, ma el kezdtem olvasni egy könyvet a neve XY eddig nagyon tetszik nekem. Ma épp azon gondolkodta, hogy el megyek tetoválásra mert a unokatesóm épp tetováláson volt és nagyon tetszik a dizájn amit a tetkós srác készített. Stb.....

Így nagyon könnyen tud kérdezni a témákról milyen könyvet olvasol, milyen tetoválást szeretnél. Aztán ha te válaszoltál a kérdéseire amiket fel tett, kérdezd meg ő szeretne e tetoválást vagy van e neki. Aztán ha már a te témaidról beszéltetek kérdez vissza rá neki milyen napja volt és ha ő is így válaszol, akkor abból újra kialakul egy hosszú beszélgetés.

2022. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Használj összetett mondatokat, meg valahogy lereagálhatóan kommunikálj.
2022. ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!