Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan ismerkedjek?Hogyan...

Hogyan ismerkedjek?Hogyan találjak barátokat? Hol és miként?

Figyelt kérdés

A legtöbb barátommal,jó ismerőseimmel elvesztettem a kapcsolatot ill.nem igazán tartjuk(a munkám és a folyamatos tanulás miatt,és a távolság miatt is)

Nehezebben oldódok fel új emberek között.Valamint az elmúl majdnem 3 évben igen szűk környezetben mozogtam(család,kollégák).

21/F


2022. ápr. 28. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:

A kocsma a legjobb ilyen célra, bulik, szórakozó helyek (bár én ilyenekbe nem járok)...majdnem az összes haverom egyébként úgy ismertem meg hogy ilyen piramis szerűen...gimibe volt egy barátom aki hozott többet a legtöbb elmúlt..de maradtak ismeretségek...aztán y ismerte x et aztán jóba lettünk.


Komolyan kicsit az fura hogy nincs barátod...ha nem akar az ember akkor is van :d

2022. ápr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Két képzés és munka mellett nem igazán volt időm szinte semmire(se szabad hétvége,és kb se szabadnap).

Ameddig nappali suliba jártam azt másik városba így az altalanos iskolai haverokall nem talalkoztam.Most meg mar senkivel xd

2022. ápr. 28. 23:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Suliba, meloba, edzesen, buliba
2022. ápr. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg velem?
2022. ápr. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem szoktam kocsmába járni,sőt inni se(alkoholt).De ha el is mennék akkor is egyedül lennék

Online esetleg valahogy?

2022. ápr. 29. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!