Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ismerkedjek meg új...

Hogyan ismerkedjek meg új emberekkel, szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
Szeretnék új emberekkel megismerkedni, de nem vagyok az a nagyon könnyen ismerkedős típus. Tudtok nekem tippeket adni?

2015. aug. 23. 09:19
 1/10 A kérdező kommentje:
21/L *
2015. aug. 23. 10:00
 2/10 anonim válasza:
Interneten vagy a való életben?
2015. aug. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
vetkőzz
2015. aug. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az interneten meg a való életben is
2015. aug. 23. 12:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ki a kérdést.Sajnos nem tudok segíteni.Talán haladj lépésről, lépésre.Először ne barátokat próbálj szerezni, hanem csak úgy ismerkedj lazán.
2015. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én neten könnyebben tudok ismerkedni.

19/F

2015. aug. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon sok barátot szereztem úgy, hogy csak simán mosolyogtam, aztán ő is. Ha valaki szimpatikus, mindig köszönök:) Ha ez megvan, nagyon könnyen kialakul egy beszélgetés, és ha sokban hasonlítotok egymásra, illetve hasonló az érdeklődési körötök, elkéritek egymás számát, elérhetőségét... Máris szereztél egy új barátot. Mivel én elég közvetlen vagyok, így könnyű.
2015. aug. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja és ha neten akarsz barátokat szerezni, akkor sokat számít, hogy ne hanyagul, káromkodva írj, mert akkor azt szűrik le, hogy igénytelen vagy. Legalábbis ha nekem valaki így válaszolna, biztos nem tetszene.

Fiú vagy lány barátokat szeretnél?

16l

2015. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindegy lenne kivel, a lényeg az lenne hogy legyen egy olyan társaság akikkel el tudok menni ide oda, és fontos vagyok nekik...sajnos nincs ilyen
2015. aug. 24. 20:45
 10/10 anonim ***** válasza:
na, hány privátot kaptál?
2015. szept. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!