Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Végig az volt az érzésem,...

Végig az volt az érzésem, hogy hozzám akar szólni. Lehet ilyet kitalálni?

Figyelt kérdés

Számomra teljesen ismeretlen érzést tapasztaltam meg egy idegennel. Amikor először megláttuk egymást csupán egy pillanat erejéig akkor egy furcsa érzés keletkezett bennem. Mintha összekapcsolódtak volna a receptoraink vagy nem is tudom, mert sosem tapasztaltam még hasonlót.

Majd ezt követőn amikor helyet foglaltam és kiderült, hogy ő pont velem szemben fog ülni nagyon érdekes érzés fogott el, bizsergető vagy nem is tudom. Udvarias volt, barátságos, talán össze is mosolyogtunk.

Néha azt éreztem, hogy néz, egyszer össze is néztünk - nem nézett el, én viszont igen.

Amikor végeztem a teendőmmel és elpakoltam az a gondolat fogott el, hogy na mostmár megszólíthat, ha szeretne.

Soha senkivel kapcsolatban nem voltak még ilyen erős megérzéseim, pedig nem vagyok már tini. Ezeket érezhette a másik fél is vagy ilyen esetekben általában csak az egyik fél generálja a gondolatokat, amik amúgy nem is léteznek?



2022. ápr. 29. 01:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog lehetséges:

1, Lehet, hogy külsőre tetszettél neki, emiatt nézett alapból, amire te valamiért így reagáltál;

B, Valóban lehetséges, hogy a hormonok, az érzelmek tudat alatt, rejtetten találkoztak, jeleztek. Volt nálam is ilyen szitu egyszer talán.

Nem tudni, miért nem lépett a másik fél (sem): családos, van valakije, félélnk, bizonytalan, szégyenli magát, nem akart kavarni, stb.

Esetleg azt tudod tenni, hogy abba az adott helyre mész még ügyet intézni, hátha összefutottok még, vagy az utcán erősen figyelsz, hátha belefutsz még a személybe, és szerintem nem gond, ha te kezdeményezel, ha így érzel:).

2022. ápr. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor az nem lehet, hogy csak beképzeltem az egészet? Jól érezhettem, hogy ő is ezt érzi?
2022. ápr. 29. 20:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
1# vagyok: igen, ő is érezhetett tutira valamit:).
2022. ápr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Veled is történt már ilyesmi? (Csak azért kérdezem, mert tök logikus választ írtál)
2022. ápr. 29. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, privátban megírhatom?
2022. ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze! Nagyon kíváncsi vagyok! :)
2022. ápr. 29. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!