Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnánk MI még jobbá...

Hogyan tudnánk MI még jobbá tenni az oldalt ?

Figyelt kérdés

Mert írják, hogy így meg úgy, a kommentelők miatt....

De azt miért nem írják meg, hogy mi mit tudunk tenni ezért ?

Nem tudom milyen volt régebben nekem tetszik.


2022. ápr. 30. 02:40
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
te sehogy
2022. ápr. 30. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Alapvetően a társadalom elzüllése van a dolog mögött. Rossz az állomány, mert az egész népesség, amiből a GYK felhasználók kikerülnek, összességében rossz.


Te mikor láttál utoljára olyan kérdést vagy választ az oldalon, amire nem az volt az első reakciód, hogy "Aztak****rva!"?


Nyilván a megoldás kivétel nélkül minden felhasználó bannolása és az oldal bezárása, megszüntetése. Csak ez senkinek nem áll érdekében, így nem történik meg, és marad a Napiszar 2.0.

2022. ápr. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Óriási elismerésem, hogy ilyen kedves ember vagy!!!!


Ha lehetne kérdést értékelni, járna a zöld pipa!


Szerintem úgy lehetne jobbá tenni, ha több olyan felhasználó lenne, mint te, aki erre törekedne.


Illetve, talán azért volt régen jobb, mert régen tényleg az volt a cél, hogy tanácsokkal lássák el a kérdezőt, nem firtatták, hogy miért írta ki a kérdést, nem kötöttek bele.


Most meg kiír egy ember egy kérdést, aztán belekötnek a helyesírásába, faggatják miért kérdezik, értelmetlen választ adnak vagy, ha a kérdés furcsa az csakis kamu lehet másoknak vagy beírják, hogy ez miért érdekli mi köze hozzá vagy miért nem keresi meg guglin.


Volt egy fórum, ahol konkrétan MINDENBE belekötöttek, hogy ez volt már, miért nem keresed vossza az egymillió kérdés közül vagy gugli a barátunk vagy mi ez a fura kérdés. Kb itt is ebbe az irányba megy az egész.


Az is segítene, ha valaki miután kiírt egy kérdést, de rájött a válaszra vagy megtalálta, nem azt írná, hogy megvan az infó, ne írjatok, hanem odaírná, mit tudott meg, ugyanis van, hogy keresek valamit, örülök, hogy valaki már kérdezte, de nem kapom meg a választ ami kell aztán, ha ráírok privátban nem válaszol vagy rá se tudok írni, mert tiltották.

2022. ápr. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1 aztán miért nem ?
2022. ápr. 30. 02:58
 5/7 A kérdező kommentje:
Ms. Kócos ! Köszönöm bóknak veszem tőled ! Válaszoltam neked az előbbi kérdésemnél.
2022. ápr. 30. 03:00
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

A felhasználókon sokminden múlik: nem regelne olyan, aki csak értelmetlen dolgot írna, kötekedne. A modik figyelik a nagyon negatív hozzászólásokat, és büntetik azt, akit kell. Lehet priviben is elbeszélgetni a másikkal, hogy ne legyen durung-stílusú, ezzel szabályozva kicsit-, illetve jobb irányba terelni őt.

A Tisztelt Szülők is rá nézhetne a csemetéjükre, hogy mit ügyködik a neten, bár ez kivitelezhetetlen: "nem ér rá, nem érdekli a kölyke", stb.

2022. ápr. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem átlagos felhasználóként már az nagy segítség lehetne a normalitás irányába, ha a többség rendszeresen és következetesen használná a válasz értékelése gombot. Pl ami tényleg a kérdésre válaszol, legyen bármennyire is szimpatikus vagy ellenszenves vélemény, de ha az adott kérdésre elfogadható válasz, akkor hasznos értékelést kapna. És ennek az ellentéte, a kb lassan minden kérdés alá odapofátlankodó kötekedők, kéretlen téma offolók, személyeskedők, gyűlölködők és fárasztó rosszindulatú trollok nem hasznosnak értékelése. Sajnos a többség nemhogy eddig nem jut el, hanem épp ellenkezőleg cselekszik. Egyre több helyen futok bele hogy akár a szakmailag pontos és hasznos válaszokat irígységből vagy sima hozzánemértésből lepontozzák, míg pl szimpátia alapon a full inzultálós felesleges kötekedéseket pozitívra hozzák ki.

Amúgy ahogy fentebb említették, én is egyetértek hogy ez társadalmi jelenség mostanra, és nem csak gyakori specifikus ügy. Jóideje látom ezt a feje tetejére állt értékrendet, főleg a magyar fórumokon és közösségi oldalakon. És sajnos egyre inkább terjed.

2022. ápr. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!