Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ma?

Mit csináljak ma?

Figyelt kérdés

Minden untat, a telefonozás is, gépezés is, friss levegőn tartózkodás, kirándulás is, tanulás is, takarítás is, filmet meg nem nézek mert sose találok olyant ami igazán érdekel. A kedvenc filmemet meg már így is hetente 1-szer legalább megnézem nem nézhetem meg naponta mert megunnám.


Az a baj hogy legjobban enni szeretnék, egész nap tudnám magamba tömni a finom kajákat, de ezt sem tehetem mert akkor meg meghízok. Így is hiztam már 2-3 kg-t.


Szerintetek mit csináljak? Jól akarom magamat érzeni végre és nem akarok unott lenni a nap minden percében.



#unalom #itthon #boldogít csak
2022. máj. 1. 06:54
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Szex?
2022. máj. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Menj le a strandra úszni, vagy menj ki a helyi majálisi rendezvényre.
2022. máj. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sex jó ötlet lenne, de nincs sajnos kivel. Lakásra meg nem hozhatok fel senkit, szüleim kinyírnak ha igen. Egész nap ők is itthon lesznek.
2022. máj. 1. 07:53
 4/10 A kérdező kommentje:
Strand nincs.
2022. máj. 1. 07:54
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Feljöhetsz hozzám is, ezen ne múljon 😅
2022. máj. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Akkor végül is nem azért nem szexelsz, mert a szüleiddel élsz és ők nem "engedik", hanem ha egyedül élnél egy lakásban, akkor se lenne kit, mert szerelmed nincs, egy random akárkivel meg nem is feküdnél össze? Meg hogy is szereznél öt perc alatt bárkit?
2022. máj. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Mi lenne ha keresnél valami hobbit vagy szocializálódnál?
2022. máj. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Melyik a kedvenc filmed?
2022. máj. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az elveszett generáció elég durva film, de nekem tetszik.
2022. máj. 1. 11:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pajzsmirigy-alulműködésed van, nem vicc, az hasonlít kissé a depressziós állapothoz, amiben most vagy. Ha ez nincs, akkor próbálj meg fizikai mozgást végezni, az megnöveli az adrenalin szintet, és az pozitív hangulatot generál. A futás például.De én fiatal koromban állandóan a fotelban ültem,és olvastam.Vedd ki a könyvtárból az Üvöltő szeleket,le sem fogod tudni tenni. Ha elolvastad, ajánlok még több jó könyvet, aki olvasni szeret,az sosem unatkozik.
2022. máj. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!