Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy társasággal megbeszélte...

Ha egy társasággal megbeszéltek egy házibulit valakinél vagy valakihez vendégségbe mész és korábban odaérsz, becsöngetsz hozzá vagy inkább nem?

Figyelt kérdés
2022. máj. 1. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem attól függ mennyivel korábban, 5-10 perc belefér, annál korábbi érkezéssel inkább sétálok egyet, ha nem egy nevenincs helyre hívtak, ahol házakon kívül más nincs, akkor elintézek valamit a teendőim listájáról. Nem illik a házigazdát kellemetlen helyzetbe hozni. Nyilván az ember nem az utolsó fél órában takarítja ki a lakást/házat, de lehet a házigazda letusolna gyorsan, elszaladna a boltba, egy magántanulóval vagy más valakivel van éppen.


Nekem inkább olyanok voltak, hogy valaki azt mondta, hogy déltánra jön és reggel hívott, hogy mégsem jó neki és helyette most érkezik, már úton van én meg még pizsamában reggeliztem.


Vagy otthon voltam este szabadidőruhában, épp teregettem, amikor csörgött a telefonom, hogy a településen vannak a rokonaim és jönnek hozzám, hamarosan érkeznek, vendégségbe. Nem értettem, miért nem tudták például az előző napon ezt jelezni, hogy normálisan felöltözve várjam őket és a boltba is elmenjek előtte, hogy megkínálhassam őket.

Ráadásul körbejárták a lakást, mindenhova benyitottak, keresték, hogy hol van kupleráj.

2022. máj. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!