Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ilyen koronavírusban mész...

Ilyen koronavírusban mész partyzni ma?

Figyelt kérdés

Ma szombat partynap :)


Nagyon elszomorító idő van. Naponta rekordot dönt a koronavírusos fertőzöttek száma. Nagyon gondolkodom, hogy menjek-e ma. Te mit gondolsz?



2020. szept. 5. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Itt a németek partiznak,szerintem menj el.
2020. szept. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Igen, tíztől lesz egy elég jó buli (évente ha háromszor elmegyek ilyenre) és oda megyek pár baráttal.
2020. szept. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Aki koronát szeretne hazahurcolni az otthoniaknak, az menjen csak el, hiszen most már a huszonévesek a terjesztők.
2020. szept. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

Annyira bírom hogy mindenki be van kaksizva ettől az egész dologtól 😁😀

Én járok egyes országokba és erre felé nem aggódnak mindig ilyen dolgon.

2020. szept. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Én nem megyek, nincs kivel hova :(
2020. szept. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

#4:

Nem mindenki ilyen újgazdag prosztógyerek, mint te, hogy arra is legyen pénze, hogy mindig tesztet csináltasson. Ugyanis jelenleg csak úgy mehetsz át a határon, csak közölném.

2020. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%

6# Ez az újgazdag prosztógyerek mindenki szerint csak egy sofőr így átt látom a dolgokat több országban is,igen csak egy sofőr vagyok 22 évesen aki a fiatalságát itt b.ssz. el idegen emberek között és sosem tudatja mikor lesz vége mindennek mert ennek az újgazdag gyereknek a fél lába mindig a sírba lesz még ezt be nem fejezi.

Köszi a szép szavakért,biztosan találkoztunk már valamelyik benzinkútnál mikor ott tankoltam és te a wc takarítottad épp mikor be mentem könnyíteni magamon.

2020. szept. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Konkrét buliba biztosan nem mennék, nem magam miatt én túlélem, de nem akarom hogy egy veszélyeztetett ember miattam kapja el.

Menjetek ki a rakpartra beszélgetni a barátaiddal

2020. szept. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Én ma fogok néhány haverommal ilyen kisebb házibuliba menni. 6-kor megnézzük a magyar-oroszt, majd utána 10-ig billiárdozunk, közbe sörözgetünk, majd utána fekszünk le mert másnap iskola.
2020. szept. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Igen, a GTA San Andreas-ban
2020. szept. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!