Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi az, amiért szeretsz gyakori...

Mi az, amiért szeretsz gyakorizni ?

Figyelt kérdés
2022. máj. 11. 17:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy egy előnye van, itt névtelenül vitatkozhatok hülyékkel.


Ha nem gyakorizok, akkor képes vagyok Facebookon hozzászólni témákhoz, ahol mindig belefutok valami agyhalottba, és sokkal hülyébbnek tűnök, hogy idiótákkal vitatkozom az ismerőseim előtt :D


Itt meg legalább nem tudja senki, nyugtázom, hogy na még egy hülye és lépek tovább.

2022. máj. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%

10 a kamukerdesekkel ugy vagyok lehet fiktív ugyan, de gondolati szinten akkor is megmozgatja a kérdezőt.

Ahhoz hogy gondolkozzam es a kognitiv kepességre hasson pl milyen helyzetet en hogyan oldanék meg, szinte nem is fontos hogy a tézis valos e, vagy elkepzelt.

2022. máj. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%
A kamukerdesek kb elmeleti kerdeseknek is jok. Mi lenne ha..
2022. máj. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó unaloműző, és olyan témákról is tudok beszélgetni, amik nem kerülnek elő a mindennapjaimban, vagy épp mások kérdéseit, válaszait olvasgatom. Nem mindig a legtartalmasabb időtöltés, de néha pont erre van szükségem.
2022. máj. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
A homoszexuális kérdések miatt.
2022. máj. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Többször volt olyan kérdésem amire hasznos választ kaptam és volt hogy én adtam hasznos választ.

Emellett kikapcsol, szeretem olvasni mások véleményét különböző dolgokról.

A pont rendszer lehetne jobb is, de az is érdekel, hogy "állok" épp 😉

2022. máj. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!