Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi az, amiért szeretsz gyakori...

Mi az, amiért szeretsz gyakorizni ?

Figyelt kérdés
2022. máj. 11. 17:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Semmi értelmét nem látom :d csak unatkozok.
2022. máj. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon jókat tudok nevetni a sok idiótán, kb mintha egy stand up comedy műsort néznék. Néha vannak okos kérdések, illetve erősen szűrve a válaszokat még tanulni is lehet. Időtöltésnek, kikapcsolódásnak jó.
2022. máj. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Leginkább tanulásra használom az oldalt, de mivel most sérült vagyok, és sok időm van, aktív vagyok más temakörökben is.
2022. máj. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
85%

Amikor egyedül uncsizom itthon, és nincs házimunka, nincs kedvem játszani, sorozatozni, beszélgetni telón valakivel, szeretek itt az oldalon lézengeni.

Tökre kikapcsol. Közben csinálok a neten még 2-3 dolgot, ilyne nagyon jó agynyugi kúra.

Illetve, szeretek még másokról olvasni. Mások hogy látják a világot, egyes szitukat mások ennyivel más fényben látnak mint én, emberi történeteket olvasgatni...

2022. máj. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
nem szeretek. egyre kevesebbet is vagyok itt.
2022. máj. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Segíteni szeretek a bajban lévőkön, vigaszra szorulókon, illetve a tanácstalanoknak utat/irányt mutatni.
2022. máj. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Csak itt tudok beszélgetni az emberekkel.
2022. máj. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez kajak függőség nálam. Mint másnak az alkohol, vagy a dohányzás. Nem szeretem, nem élvezem, mégis rá vagyok függve.
2022. máj. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%

Itt őszinték vagy őszintebbek az emberek


Pl pár bnőmön megfigyeltem azt hogy engem kifaggatnak A-Z a barátomról magánéletemrol de ők csak felém annyit közölnek ők jol megvannak és ennyi

Ez a szomszedokra is jellemző.

Hogy rám tapadnak kiváncsiak mint a sáskák, még a fizumrol is képesek pofátlanul faggatni, de ők meg az időjárásrol beszelnek csak.


Vagy minden szep jo a kapcsolatukban allandoan jatszák a tökéletest facen is, aztán csak pislogok, hogy jé válnak?


Nagyon sok ember hazug kamus ferdít álarcot mutat, itt legalább nem egészen.

2022. máj. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

"Nagyon sok ember hazug kamus ferdít álarcot mutat, itt legalább nem egészen."


Itt ahol minden második kérdés a szokásos kamukérdezőktől származik? :D

2022. máj. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!