Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek a szlovák lányok...

Szerintetek a szlovák lányok szebbek a magyar lányoknál?

Figyelt kérdés
Akik jártak szlovákiában olyanok válaszát várom vagy akiknek van szlovák ismerősük
2022. máj. 16. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szebbek, de nem is csúnyábbak
2022. máj. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

Több sminket használnak, több a nőiesebb % - ban mint Magyarországon.

Frizura, ruha, smink vonatkozasaban

2022. máj. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Nincs érdemi különbség
2022. máj. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem.


Egy szép lány mindenhol szép. Akármyen nemzetiségű.

2022. máj. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Nincs szlovák ismerősöm, de láttam egyszer egy nagyon szép nőt, amikor ott jártam.
2022. máj. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az unokanővérem szlovák, tudnék mesélni:)
2022. máj. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Én Szlovákián élek. Ahogyan valaki előttem is írta sokkal több sminket használnak itt mint Magyarországon. Azt is észre vettem, hogy itt sokkal inkább arra a luxusban elő nő státuszos kinézetet akarnak, drágábban kinéző öltözéket hordanak. De persze itt is vannak olyanok akik inkább kevesebb sminket használnak, csak szerintem több van abból aki többet használ. Meg amúgy városról városra változik ez, én Pozsonyban élek szóval itteni tapasztalatomat írom. És igen itten sokkal nagyobb hangsúlyt raknak a nőiességre. Szerintem jól néznek ki itt is, de Magyarországon is nagyon sok szép csaj van aki nem fél megmutatni a természetes szépségét. 19/f
2022. máj. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
A szlovákok meg a magyarok teljesen ugyanabba a rasszba tartoznak, semmiféle biológiai különbség nincs. Az állampolgárság meg nem befolyásolja a kinézetet.
2022. máj. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
8# De a kulturális környezet igen.
2022. máj. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Szebbek? Nem hinném.

Kevésbé gonoszak, érzéketlenek és felszínesek mint a magyar lányok? Minden bizonnyal.

2022. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!