Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nők itt, izléstelen mikor egy...

Nők itt, izléstelen mikor egy elhizott pasi újatlan izompolót hord főleg ha a hónajját se borotvája?

Figyelt kérdés
2022. máj. 22. 18:55
 1/8 anonim válasza:
39%

Szerintem nem ízléstelen, főleg ilyen melegbe, ugyan úgy nekik is melege van szóval szerintem barki felvehet ujjatlan pólót.

A masik meg ha nem borotválja az nem baj szerintem, bar ne legyen hatalmas és igénytelen.

2022. máj. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy megköveztek érte, de nekem volt már pár olyan élményem tömegközlekedésen, hogy nagy, szőrös, izzadt hónaljat kellett szagolnom egész úton. Szóval szerintem ha felvesz egy rövidujjú pólót, az jobb, mint az izomtrikó.
2022. máj. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Nem ízléstelen a közízlés szerint a szőrös férfi hónalj, sőt! Szerintem nem ízléses, de ez csak az én véleményem, de az emberek nagyrésze szerint nem ízléstelen. És ez számít, a közízlés. Még a divattervezők híres, drága márkáikat reklámozó férfimodelleknek is mind szőrös a hónalja. Elég csak kinyitni egy magazint. Szóval bátran viselheted szőrösen, ez a menő.

A kövérség miatt nem tartom ízléstelennek az ujjatlan pólót. Mindenkinek más alakja van, csak mert elhízott valaki, még ugyanúgy hordhat ujjatlant.

2022. máj. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
A rövidujjú pólónál pont, hogy jobb az ujjatlan, nem szép látvány, mikor egy hatalmas izzadságfolt van a pólón.
2022. máj. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
4: inkább izzadságfolt mint a Rejtélyek Bozótja.
2022. máj. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Csak akkor izlestelen a honaljszore,ha nem fonta copfba.


Az ujjatlan atletan mindenkepp usson at a logo csocse.


😂


Ezek nelkul is izlestelen.

2022. máj. 23. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7%
Az elhízás már önmagában is ízléstelen. az izompóló meg mindenkin az!
2022. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hat az izompolo nekem alapbol nem tetszik, a hónaljszőr ameddig nem egy dzsungel addig engem nem zavar:)
2022. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!