Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha jó kapcsolatban voltam egy...

Ha jó kapcsolatban voltam egy emberrel egy társaságban, de egyszerre elhidegül tőlem, úgy hogy nem sértettem meg, vagy beszéltem vele, akkor valószínű, hogy a társaságunkból valaki rosszat mondott rólam neki? Hogy lehet ezt helyrehozni?

Figyelt kérdés
Pletyka szindróma? Valós probléma!!!

2022. máj. 27. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem biztos, ezer oka lehet. miért nem kérdezed meg, hogy mi baja?
2022. máj. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert azért annyira jóban nem voltunk hogy faggassam mi a baja velem. Sok ember faggatásnak veszi megfigyeltem az erős kérdéseket. Ha szóba elegyednék vele kifarol. Valami ötlet hogyan csináljam?
2022. máj. 27. 11:24
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Nem voltált te vele jó kapcsolatba sose, ha ennyit se bírsz megbeszélni.
2022. máj. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonló szituban vagyok: az illető nem tudja/nem érzi, hogy mivel húzta ki nálam a gyufát, nem/minimálisan beszélünk, de tudom, érdekli, hogy miért távolodtam el tőle.

Nem bizti, hogy pletyka-, vagy esetleg "rosszat mondott rólam neki valaki" van emögött. Lehet, hogy cselekedtél valamit, ami neki nem tetszett, de neked természetes, vagy fel sem tűnt, hogy mit okoztál, így elpártolt tőled.

2022. máj. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4. Köszönöm, ez egy új nézőpont. De ha te eltávolodtál emiatt a másiktól akkor szegénynek esélyt sem adsz hogy legalább megtudja hogy miért történt. Így javítani sem tud a természetén- már ha ő volt a hibás- gondolom úgy látod persze.
2022. máj. 27. 11:44
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem tetszik neki a természeted, a viselkedésed, lehet más pletykál rólad neki.
2022. máj. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen bármelyik lehet. Mindenképpen tisztáznotok kellene, ennyit megérdemelsz, ha jó viszonyban vagytok.


Én is kerültem már olyan helyzetbe, hogy egy barátnőmnek kamut adott be egy közös ismerősünk. Persze a barátnőm nem kérdezett rá, csak akkor esett le neki a tantusz, amikor rájött, hogy az illető egy hazug gyökér. AKKOR mondta csak el, hogy mit mondott rólam az az ember. Hát köszi.


De a másik kommentelőnek is igaza van, nem biztos, hogy ez történt. Mindenképpen érdemes beszélned vele. Ha nem méltat arra, hogy őszintén válaszoljon, akkor nem volt nagy veszteség.

2022. máj. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!