Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van egy gyerek akivel napi...

Van egy gyerek akivel napi szinten lógok ,nem nevezem barátnak(primitív kétszínű ember).Van egy dühöngő őrűlt testvérem(24/f) akit kerűlnèk ha hagyná?És van egy kètszínű érdek társaságunk(egyik irígyebb mint a másik)további lent.

Figyelt kérdés

A felül említett “barátom-=(bepörög egyből ha az írígybanda vagy bárki hívja őt és haragszik ha én nem mék velük)mostanába hivogatja a testvérem hogy menjúnk ide vagy oda,és ha én nem megyek velük (mert nem érzem magam egyátalán jól a társaságukba)akkor egyből rohadék szobanövèny vagyok (akár nekem jön vagy ordibál a tesverem)

Nem engedi a társaság hogy kiszáljak belőle.

(17/f vagyok)

Sajnálom nagyon nehéz megfogalmaznom amit egyébkènt leirnék,remélem érthető valamennyire.

Mit kène tennem?



2020. aug. 19. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem engedi a társaság , hogy kiszállj belőle ? Egyszerűen határozottan közlöd Te nem ligát velük többet keressenek mást mert vannak már más haverjaid . Ha másképp nem értik legyél lekezelő és bunkó velük egy idő után nem is hívnak majd .
2020. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*lógsz
2020. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagyod hogy megverjenek. Az utcán nem vihetnek végig a lábadnál fogva. Ha igen, ordíts, és kérj segítséget, hogy hívják a rendőrséget. Ha látják rajtad hogy akár az ütést is bírod, abba fogják hagyni.
2020. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha jol ertem, egy kis helyen laksz elszigetelt kozossegben, ahol azert logsz egy bandaval, hogy bekenhagyjanak.

A testveredtol is van felnivalod.

Igazabol kikozosites, vagy zaklatas, eroszak lenne, ha kiszallsz? Gondolom, kenytelen vagy igy is az arcukat latni.

Ha csak annyirol van szo, hogy egyedul vagy, vagy hierarchiaban nem akarsz legalul lenni, hagyd oket a francba. Nem er annyit.

2020. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem jön nekem bocs a rossz fogalmazásér úgy e ertettem hogy jonnek nekem h mier nem mek veluk ordibalnak
2020. aug. 19. 20:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat !
2020. aug. 19. 20:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a lenyeg, hadd ordibaljanak, mondjal valamit, hogy miert nem.
2020. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A cigányok ilyenek. Szerezz gázspayt, adjál nekik
2020. szept. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!