Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Raszta haj, vélemények?

Raszta haj, vélemények?

Figyelt kérdés
2022. jún. 3. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Magával a hajjal semmi bajom nem lenne, csak a haj alatti emberek 90%-a egy nárcisztikus kretén.
2022. jún. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Nekem alapvetően nincs bajom a raszta hajjal mint stílussal (Amerikában fehér emberként mondjuk ne, mert ott olyan múltja van a raszta hajnak színesbőrűeknél, hogy megvádolnak azzal, hogy ellopod másnak a kultúráját... alapvetően liberálisnak tartom magam, de sztem ez túl van ott tolva). 2 dolog van, ami zavarni tud:

1. A raszta hajat sokkal nehezebb tisztán tartani, mint a "simát"... szóval csak az rasztásítsa a haját, aki bizony rááldozza az energiát, hogy utánaolvasson annak, hogyan kell kezelni, megveszi az ajánlott hajápolási termékeket (nem úgy van vele, hogy a f... fog ennyit fizetni érte, megveszem a Tesco Gazdaságos sampont), hajlandó többet foglalkozni a hajával, mint 10

2022. jún. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

véletlenül útközen elküldte, 2. vagyok


"mint 10 perc mosás, 10 perc szárítás".

Anyukám iskolaorvos, ő mondta, hogy a raszta hajú diákok körében sokkal-sokkal nagyobb a fejtetvesek aránya általában, mint a sima hajúaknál, mert nem kezelik úgy, ahogy kéne.


2. Nem minden típusú hajhoz áll jól... akinek ilyen alapvetően 2 szál haja van, annyira semmilyen a hajának a tartása, olyan kis vékony szálú, annak nem fog jól állni.

2022. jún. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
2008 óta nem divat már.. kicsit ómódú hajviselet.
2022. jún. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Általában különleges életstílust is takar, többnyire érdekel, de mélyebben nem.
2022. jún. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

5#

Rétegdivat volt akkor is és most is. De szerintem konkrétan populárisabb.

6#

Az illető nagy eséllyel annyiban "különlegesebb" a nem rasztáknál, hogy füvezik, esetleg mást is tol fizetésnspon. Ennyi.

Tipik pózer dolog lett, hogy azt demózd a környezeted számára hogy "mennyire különleges vagyok".

2022. jún. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nem szép, kivéve ha puli vagy. Akkor gyönyörű.
2022. jún. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem tetszik a raszta haj, de ha más embernek van, az egyáltalán nem zavar. Ennyi erővel az emberek többségének meg az nem tetszik, hogy én csak fekete ruhákat vagyok hajlandó viselni, de attól még én sem fogok színes cuccokat felvenni soha. Tehát mások véleménye miatt ne akarjon megváltozni senki.
2022. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
62%
3-mas, a tetű a tiszta hajba megy, mert ott jobban megtud élni, és nem a mocskosba.
2022. jún. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
Odavagyok a raszta csajokert 😍
2022. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!