Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Zsíros deszka nevű fazonról...

Zsíros deszka nevű fazonról lennék kíváncsi a véleményekre. Nem sürgős, bárki bármikor ír - akár x év múlva is - el lesz olvasva. Te ismered őt? Mit gondolsz róla, mit gondolsz a stílusáról? Őszinte vagy erőltetett, esetleg hamis?

Figyelt kérdés

#Zsíros deszka nevű fazon, vélemény
2022. márc. 14. 22:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Esetleg te vagy ő? :D Ez mindegy is, nekem nem szimpatikus. Úgy viselkedik, mint a legtöbb külföldre távozott magyar, okoskodik a japán kultúráról össze-vissza, miközben csak egy jöttment handabandázó, a kertészkedése is egy büdös nagy kamu. Amellett nem lenne ideje mocizgatni meg videózgatni.
2022. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Neeeem, én biztosan nem ő vagyok.


Én csak egy kíváncsi vagyok.

2022. márc. 14. 22:44
 3/19 anonim ***** válasza:
39%
Tudom ki az, de nem erdekel, nem szoktam ilyeneket nezni.
2022. márc. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Mint mondtam, teljesen mindegy. Csak furcsa volt ez a "bármikor is írsz, el lesz olvasva" téma. Mintha ő akarná betegesen megtudni a magyar gyakorin, hogy itthon milyen benyomást kelt. :D Nekem egy kamu ember, de sok rajongója (rajongód ;) ) van itthon.
2022. márc. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Huhh, micsoda válaszok :-)


Nem vagyok sem rajongója sem ő maga.

Egyszerűen kíváncsi lettem.


Mert évek óta ha jól látom hajpolják ezerrel, ugyanakkor nem tudom elképzelni hogy miért és kik.


Semmi különösebb bajom nincs a csávóval de szeretném érteni hogy miért rajonganak érte.


És mivel ez nem egyik napról a másikra zajlik, ezért írtam hogy "ráérünk"

2022. márc. 14. 22:50
 6/19 A kérdező kommentje:
Részemről teljesen véletlenül botlottam bele kb. 1,5-2 éve de nem követem, nem nézem. Max 5 epizódot néztem.
2022. márc. 14. 22:52
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az algoritmus tolta az arcomba. Megnéztem egy-két videóját, de tisztán látszik, hogy csak megélhetési. Amivel még nem is lenne baj, ha minőségi tartalmat gyártana...
2022. márc. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Amikor megláttam a kérdés első felét, azt hittem arról lesz szó, hogy ki mennyire szereti a zsíros kenyeret. Sajnos nem így van. Sose hallottam még erről az alakról.
2022. márc. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
Én bírom a fazont, mert tetszik a laza stílusa és sok dologról hasonlóképpen gondolkodunk.
2022. márc. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

A zsíros kenyér a legfinomabb vöröshagyma karikákkal és diszkréten sózva.

Igazi kenyérből. Legjobb körülbelül a '70-es éve ABC kenyere hozzá, a szürkés színű, olcsó 🙂❤️

2022. márc. 14. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!