Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szórakozóhelyen mindenki...

Szórakozóhelyen mindenki szeret táncolni és azért táncol?

Figyelt kérdés
Mekkora hányad lehet az, akik nem szeretnek táncolni, de mivel szórakozóhelyen ez szokás ezért belemennek?

2022. jún. 3. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Nem, kifejezetten utálnak. Azért mennek oda az emberek, hogy az egész heti munka, iskola, vagy egyetem után hétvégén is kínozzák magukat :D


Ilyen hülye kérdést...

2022. jún. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem hülye kérdés.

Azt veszem észre hogy értelmes módon (tehát nem utcán leszólítgatva) sehol nem lehet ismerkedni.

A lényeg: ha fiatalként iskolák után új barátokra vagy párkapcsolatra vágysz, akkor szórakozóhelyre kell menned.

Nincs mese, muszáj menned, muszáj táncolnod.

Kíváncsi vagyok hányan vannak úgy, hogy önmaguktól nem lenne igényük táncolni, de elmennek mert máshogy nem lehet szocializálódni új emberekkel.

2022. jún. 3. 19:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Sose táncoltam xd
2022. jún. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én szeretek.Aki nem szeret,az általában az asztalnál iszik és bámul ki a fejéből.
2022. jún. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4. na igen, ez a verzió ismerős.
2022. jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aki alapból nem szeret táncolni, az alkohol annak is meghozhatja a kedvét.
2022. jún. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6. Ja ilyenkor tör elő belőlem a nagy pszichológus és örül, hogy legalább részegen kiadják magukból az emberek a nyavalyáikat, holott tudod, hogy józanul is ehhez értesz, de mindenki zárkózott.
2022. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amúgy van igazság abban, amit ír a kérdező.

Én régebben mértékkel jártam diszkóba, kb a 50% csak állt a fal mellett aztán nézte, ahogy mások buliznak meg ki be szaladgáltak.

Amúgy én részegen jól éreztem magam.

2022. jún. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na nekem ez volt. Utáltam támcolni, nem is tudtam, de mivel mindenki más akivel memtem táncolt, én is táncoltam.
2022. jún. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!