Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Budapesten milyen szórakozóhel...

Budapesten milyen szórakozóhelyet, bárt, kocsmát ajánlanátok, ahova értelmes nők járnak? Ahol lehet normálisan ismerkedni és nem mindenki egyéjszakás kalandot akar pl :D

Figyelt kérdés
Tapasztalataim szerint a Heaven, Morrison's 2 és egyéb hasonló helyek nem túl szerencsések xd

2022. ápr. 30. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Vannak ilyen helyek, de az ilyen helyekre igencsak jól megtömött pénztárca kell ám, mert ezekbe a felső 10.000 jár.
2022. máj. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Normális nő ilyen helyre a barátaival jár szórakozni, nem pedig ismerkedni.
2022. máj. 1. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Senki nem egyéjszakás kalandot akar. Elfogadja, beéri azzal, mert szerelmet, szeretetet nem kap. Gondolod, hogy bárki is lélektelen szexre vágyik, egy baszásra, aminek a végén a két fél feláll és soha többet nem gondolnak egymásra? Szeretem, ha valami megkülönböztet minket az állatoktól.

Mi az egyéjszakás értéke, a tartalmas párkapcsolattal szemben?

2022. máj. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

#3


Van előnye.


Bocs, alapvetően én is kapcsolatpárti vagyok, de tud nagyon sok lenni az is, még a legjobb partnerrel is. Sokszor éreztem úgy én is az életemben, hogy egyedül akarok lenni és az a legjobb nekem, ha így vagyok épp, beláthatatlan ideig. Ha emellett megmarad a szex lehetősége, az egyáltalán nem lélekölő. Az egy alapvető szükséglet, amihez nem feltétlenül vágyunk aktuálisan kompromisszumokra és hatalmas ráfordításokra, hogy kielégítsük. És amíg ennek érdekében nem más emberek porbatiprásával cselekszünk (ld megcsalás v kapcsolattal hitegetés), addig ugyanolyan emberek vagyunk.


Ugyanolyan lények, akiknek van lelke és vannak érzései, amiket az életével kapcsolatban táplál. Én legalábbis embernek tartom magam párkapcsolat nélkül is.


Nem szabadna szégyenkeznie senkinek azért, mert így érez. A szex csak szex, önmagában is lehet élvezetes.



Nekem legalábbis igen. Sajnálom, hogy leromboltam a szexet csak érzelmekkel élvező nő képét, de ez van. Az éttermi kaját is élvezem, nem csak azt, amit anyám főzött.

2022. máj. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Lehet, utolsó, hogy az a nő vagy, akinek könnyű a (ritkán előforduló) hüvelyi kielégülés. Vagy az a típusú ember vagy, aki nem azért szexel, hogy kielégüljön, nem fontos egyszerűen. Vagy az a szerencsés nő vagy, akinek a kielégítésébe mindig beletette a kellő energiát az alkalmi partnere is.
2022. máj. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, én is általában haverokkal megyek/mennék ilyen helyekre, attól még szeretek új embereket megismerni és dumálni velük. Meg szerintem ha normális a lány és aki odamegy az sem egy bunkó paraszt akkor simán benne van egy kis beszélgetésben, utána meg ki tudja mi fog kialakulni.
2022. máj. 8. 01:43
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es

Te legalább őszinte vagy és nem álszent, mint a nők többsége.

2022. máj. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En a Peachesbe jarok, a baratnoimmel, es egyikunk se megy bele egyejszakasba.
2022. máj. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!