Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elhívott esküvőre kísérőnek....

Elhívott esküvőre kísérőnek. Nincs ebben semmi fura?

Figyelt kérdés

A csajjal közeli haverok vagyunk (nem barátok, nem lógunk együtt meg beszélgetünk olyan sokat). Nyár végén lesz a nővérének az esküvője és azzal a címszóval, hogy nincs párja, akit vihetne, engem invitált meg.

Egy kicsit furcsának találom, hogy pont engem hívott meg, hisz ha én vagyok az a vki aki szóba jöhet a kísérőnek az kicsit bizar, tekintettel a nem túl közeli, mindentmegbeszélősbarátság nélküli kapcsolatunkra.


2022. jún. 6. 19:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem írni hogy fiú vagyok. Mindketten 24 évesek.
2022. jún. 6. 19:50
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én már voltam egy csomó esküvőn egyedül és rohadt unalmas hogy kérdezgetik, gondolom ő is meg akarja úszni.
2022. jún. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetben én is furcsának tartanám, de azt hiszem inkább pozitívnak tartanám. Szerintem 2 lehetőség van, az egyik, hogy neki többet jelentesz, mint gondolod, a másik, hogy olyan embert akar elhívni, akihez nem kötődik, csak a kellemetlenkedő rokonokat akarja lerázni.
2022. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!