Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Maradnátok Ausztriában takarít...

Maradnátok Ausztriában takarítónak vagy Magyarországra mennétek légiutas kísérőnek?

Figyelt kérdés

2021. dec. 13. 20:57
A kérdező szavazást indított:
Ausztria - takarító
Magyarország - légiutas kísérő
26 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ausztria-légiutaskísérő :)
2021. dec. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Ausztria, nem repülök.
2021. dec. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A takarítás hálátlan meló. Inkább légiutas kísérő. Nem kell kakit pucolni órákon át és nem is veszi olyan szinten igénybe a szervezetet (szerintem).
2021. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

A légiutas kísérő az nem Magyarország, hanem világjárás mindenfelé, még akkor is, ha magukból a városokból - mivel nem turistáskodni mész - csak a repülőtereket látod (99%-ban).


A takarítás meg mindent is jelenthet a porszívózástól a felmosáson át a wc,kád, piszoár, zuhanytálca, stb. takarításig. Nem nagy kaland.


De azért ez kb. olyan, (fizetésben is szerintem, még akkor is, ha külföld), mint az, hogy kukás leszel, vagy diplomata. (presztizsben meg szerintem mindenképp, még akkor is, ha presztízzsel nem lehet fizetni a boltban)


Takarításhoz - lássuk be - nem kell nagy nyelvtudás, gyakorlatilag a minimális is csak ahhoz, hogy valami alapján le lehessen rostálni a jelentkezők zömét, a stewardess-kedéshez (mert hát erről beszélünk) oda meg kell egy brutálerős kommunikatív angol, német, nem árt a francia, spanyol, stb. minél több nyelvet beszélsz, annál nagyobb az esélyed.



Szóval kb. annyira nincs egy súlyban a kettő,mintha - mondjuk ingatlanok esetében - egy minigarzonról vs. egy három emeletes, 600 m2-es kastélyról beszélnénk.

2021. dec. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

ha megfelelnél légiutaskísérőnek, ausztriában sem takarítanál, tehát elég béna milettvolnaha felvetés.

de játsszuk végig: nem mennék vissza magyarországra, már csak négy évem van az állampolgárságig, nem lenne kedvem nullázni. esetleg ha hirtelen lehetne belőlem vadászgéppilóta, akkr visszamennék, de a személyzeti státusz annyira nem izgat, hogy azért feladnám ausztriát.

2021. dec. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Nálam ez azon múlna, hogy hány éves vagyok. Ha 25-30nál fiatalabb, akkor járnám a világot szabadon. Afelett már inkább csak letelepednék biztonságba. Te hány éves vagy?
2021. dec. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cubina ***** válasza:
Angliába mennék jobb sávban közlekedő kamionsofőrnek.
2022. jan. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!