Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Én 15 vagyok és szeretnék kis...

Csini97 kérdése:

Én 15 vagyok és szeretnék kis nyári munkát nem probléma ha nem a városban Szlovákia vagy Magyarország egész területén megfelelne tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy egy kis pénzt tudjak meg takarítani nyáron legalább 60-70 ezer ft szeretnék keresni de ha kevesebb akkor sem baj jó lenne pár nyári munka ajánlat !

2013. jan. 4. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De tél van!!!
2013. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értelmes Választ pls azert kerdem most h nyarig valami telleg ossze jojon
2013. jan. 4. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Akármelyik iskolaszövetkezetbe, munkaközvetítőbe bemehetsz és már most is érdeklődhetsz. ha Debrecenben szeretnél dolgozni akkor a Joker diákot ajánlom. Ők már olyan április környékén érdeklődnek hogy nyárra hogy szeretnél e menni. Ez persze nem azt jelenti hogy végig, minden hétköznap mész, csak ha van hely. De a többi is tud segíteni. De 16 év alatt, sőt, 18 év alattit nem nagyon szoktak keresni de hátha.
2013. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm megpróbálom :)
2013. jan. 4. 22:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak vicceltem.:)


Annak idején a diák munka szövetségen keresztül dolgoztam (fürge diák, nem tudom, van-e még) nyomdában, vegyi laborban betanított munkásként gimi alatt ennyi idősként, meg mosogattam hotelekben napi 14 órát. A vendéglátás szeret feketén alkalmazni idénymunkásokat, ott próbálkozz.

2013. jan. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez nem is rossz nagyon köszönöm
2013. jan. 5. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!