Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ilyen még nem volt velem....

Ilyen még nem volt velem. Olvastam gyakorin egy régi kérdést, úgy érzem majd belehalok abba, hogy nem tudom kideríteni, hogy mi lett végül mostanra a dologból? Több lent.

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy privát üzenet küldözgető típus, nem nagyon olvastam soha részletesen át semmi kérdést választ stb. De most annyira rosszul vagyok, hogy nem tudok neki privát üzit küldeni mert törölte a regisztrációját megkérdezni akarom nagyon, hogy mi lett mostanra velük. Kíváncsi vagyok rettentően hogy mi lett mára a fiúból. Ki lehetne valahogy deríteni mégis?

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__taplalkozas__872298..


Valaki aki esetleg a sztori alapján ismeri őket az el tudná mondani mi történt velük? Lefogytak vagy tovább híztak?



2022. jún. 24. 10:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Légyszi ne töröljétek a kérdésemet.
2022. jún. 24. 10:03
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem nem vagy normális. Neked sincs saját életed.
2022. jún. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Szerezz életet. Érints füvet vagy mit szoktak mondani.
2022. jún. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De van életem, járok ide oda, barátom is van, szüleimmel is jól kijövök, de mostanában akárhova megyek mindig ez a kérdés jár az eszembe.
2022. jún. 24. 10:26
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
De ez nem jó! Ez egy hatalmas probléma. Nem tudod megérteni? 😟
2022. jún. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

Átérzem, én velük vagyok így, hogy nagyon szeretném tudni, mivel mi is picit hasonló helyzetben vagyunk:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Vicces, ez is hízásos téma.

2022. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon tetszik a kérdés amit be linkeltél!:D
2022. jún. 24. 11:14
 8/9 A kérdező kommentje:
De amit én be linkeltem én annak a fejleményére vagyok a legkiváncsibb.
2022. jún. 24. 11:14
 9/9 anonim ***** válasza:
40%
Ez most komoly? Leírom, hogy a kérdésből egyértelműen kiderül, hogy kamu, erre törlik a válaszom?!
2022. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!