Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sokan lehetnek azok akik még...

Sokan lehetnek azok akik még sosem voltak semmilyen fesztiválon? (Sziget, Sound, stb)

Figyelt kérdés

Mi az oka?


Én sosem voltam, mert egyáltalán nem érdekel, meg a nagy tömeget sem szeretem.


2022. jún. 29. 17:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Same here. Ki nem állhatom a tömeget, a mai popzenétől (főleg a magyartól) feláll a hátamon a szőr. Inkább elmegyek barátokkal kocsmázni, vagy házibuliba, de esélytelen, hogy én kimenjek egy ilyen eseményre (max ha metál bandák játszanak).
2022. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Sokan? A többség nem jár ilyen feszgiválokra.
2022. jún. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
A belépőjegy árának is lehet ahhoz köze, hogy valaki nem jár ilyen eseményekre. Én veszprémiként a Veszprémi Utcazene Fesztiválra szoktam járni, az ingyenes. Fizetős rendezvényekre nem járok.
2022. jún. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%

1. Amekkora tömeg van ott, kizárt, hogy belemenjek.

2. Túl drága, ennyiből ketten elmegyünk egy koncertre VIP jeggyel.

3. Piát árulnak bent, amit én nem akarok fogyasztani és azt se szeretem, ha körülöttem fogyasztják.

2022. jún. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%
Én még nem voltam, de nem is akarok menni, túl drága, tele van köcsögökkel meg r..ncokkal...még a drogok okés :d de azt itthon is tudom csinálni, nő meg nem onnan kell, piálni meg utálok.
2022. jún. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Le leszek pontozva de én mennék, csak ugye 1 nincs rá pénzem, 2 nincs kivel menni.
2022. jún. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%
Ugyanez nálam is.
2022. jún. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%
Biztos sok ilyen ember van. Mint bulizni utáló, egy-egy kisebb fesztivált szerintem érdemes bevállalni legalább pár évente. Van egy felejthetetlen hangulata és egy olyan közös élménye az ott lévőkkel, ami más esetben nem történne meg.
2022. jún. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%

#6 "Le leszek pontozva de én mennék, csak ugye 1 nincs rá pénzem, 2 nincs kivel menni."


Vannak olcsóbb fesztiválok, a nagyok úgyis szrok. A kivel mennire pedig tudom ajánlani, hogy kérdezz körbe pl. az esemény oldalán, hogy kihez tudnál csatlakozni, betársulni. Ha autóba nem, akkor ki megy vonattal, kinek lenne kedve együtt menni. Aztán útközben is látod már kik indulnak arrafelé, beszélgethetsz velük. Legrosszabb esetben pedig a fesztiválon bárkihez odamehetsz és megszólíthatod, barátkozhatsz, dumálgathatsz és velük töltheted az időt.

2022. jún. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
46%

Én sem voltam még.

A tömeg, a magas árak miatt, illetve nem olyan előadók vannak jelen, akiknek követem munkásságukat, mert nem az én stílusom a zenéjük.

2022. jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!