Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sokan lehetnek azok akik még...

Sokan lehetnek azok akik még sosem voltak semmilyen fesztiválon? (Sziget, Sound, stb)

Figyelt kérdés

Mi az oka?


Én sosem voltam, mert egyáltalán nem érdekel, meg a nagy tömeget sem szeretem.


2022. jún. 29. 17:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
42%

27 leszek ősszel, volt amikor nem volt pénzem, azután meg nem volt kivel, 2020-ban mentem volna (egyedül is) de jött a covid, most pedig családi dolgok miatt nem jött össze :/


De jövőre mindenképp megyek.

2022. jún. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem szeretem se a tömeget, se a hangos zenét, meg az ott szokásos kényelmi/higiéniai körülményekért sem vagyok oda. Viszont lányokkal talán lehet ilyen helyen ismerkedni, ilyen szempontból sajnálom, hogy kihagytam ezeket.
2022. jún. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
74%
Gyakorlatilag -szinte- egyik előadót sem ismerem.
2022. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
42%
Soha nem voltam, mert utálom a tömeget, és mert soha egyetlen olyan előadó föl nem lépett, amelyik engem érdekelt volna
2022. jún. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hatalmas party forma vagyok, még 30-on felül is, de fesztiválokon nem voltam még, nem szeretem ezeket. Az ok nagyon egyszerű, a zárt helyet, a klub környezetet szeretem. A fesztivál és szabadtéri dolgok nekem igénytelenek, mindig a majális meg körhinta meg ilyen dolgok jutnak róla eszembe.
2022. júl. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
14-es vagyok, és a kérdésre válaszoltam. Mekkora káposzta itt minden lepontozó!
2022. júl. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én még nem voltam.

Pedig a zenét szeretem,a tömeggel sincs bajom, biztos jó buli lehet.


31 F vagyok,de szerintem már nem is megyek, leginkább a pénzhez van köze, mindig valamire kellett az a pénz.


Autóra, lakásvásárlásra,felújításra.

2022. júl. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

11


Miért lettem lepontozva ? :D

2022. júl. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nincs kivel menni vagy csak a zene nem érdekel annyira, hogy élőben is látni akarjam.
2022. júl. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!