Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért történik ez?

Miért történik ez?

Figyelt kérdés

Rosszul érzem magam amiatt, hogy a szüleim nagyon keményen dolgoznak értem, de bárhogy próbálkozok sosem vagyok elég, egy idiótának, és komolytalannak tartanak, és ezt meg is szokták mondani. Valamint nincsenek barátaim, soha nincs ott senki amikor a legjobban kéne, úgy érzem senkinek sem vagyok fontos, ha nem én írok elsőnek akkor senki, mindíg akkor fordul hozzám mindenki, amikor valamiben kell a segítségem. Nemtudom, hogy hol rontom el, próbálok kapcsolatokat kialakítani, de egy idő után rám unnak. Az az egy dolog ami boldogságot okozott nekem, az az edzés volt, de minden motivációmat elveszítettem, semmihez sincs már kedvem, itt a nyár, de nem csinálok semmit, csak zenét hallgatok, és játszok, állandóan fáradt vagyok mindegy mennyit alszok. Egyetlen barátom van, egy lány, akibe fél éve szerelmes vagyok, akiben mindent nagyon szeretek, és fáj, hogy sosem lehet az enyém, mert ő nem egy olyan fiút keres, amilyen én vagyok.

Van valami ötletetek, hogy min változtassak? Kérlek ne önsajnáltatásnak vegyétek



2022. jún. 29. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak így. Csináld azt, amiben jó vagy.
2022. jún. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is csak akkor írnak ha kell valami, én is csak akkor írok ha kell valami...nem rontottál el semmit. Az én szüleim is elmondják amiben szar vagyok, néha veszekszek is velük keményen...nekem sok kapcsolatom volt de csak károm lett belőle. Nincs veled semmi baj.
2022. jún. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2022. jún. 30. 03:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bővítsd az érdeklődési körödet, a hobbijaidat, és e mentén indulj el, légy jó benne, és építkezz rá.
2022. jún. 30. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne zarkozz el. Menj ki vegyülj másokkal. Keres hobbikat.
2022. jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azoktól szoktak menekülni rövid úton, aki túl sokat panaszkodik, egy savanyú uborka, lógatja az orrát, bezárkózik.

Ha igaz, akkor a szüleid elég sikeres módszerrel döngölik az egodat a betonba.

2022. júl. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!