Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi segített növelni az önbizal...

Mi segített növelni az önbizalmadat?

Figyelt kérdés

Szeretnék majd elkezdeni edzeni, talán az segíthet ezt sok helyen olvastam. Akár hobbiként is űzném, mert a sport mégis jót tesz.


Tudnátok még tippeket, saját tapasztalatot mondani nektek mi segített?


18l



2022. júl. 1. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Önismereti munka. Az, amit pszichológussal lehet csinálni.
2022. júl. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Penz
2022. júl. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%

elkezdtem ignorálni anyámat, egyik fülemen be, a másikon ki, amiket mondott. meg még , nem szabad komolyan venni ennek a világnak a dolgait; vedd poénra az egészet nyugodtan. meg még, ha nem támasztasz elvárásokat másokkal szemben, akkor nem tudsz csalódni, tehát nem sérülsz; de amúgy szal vannak olyan emberek, akiktől alap dolgokat sem lehet elvárni, szóval ennyi. Ha ezt tudatosítod, akkor nem fogsz csalódni. Ha lebomlanak rólad az elvárások, leomlanak a bajok, és felszabadulsz, megerősödsz, feltöltődsz, élettel teli leszel.


(Amúgy magaddal szemben támaszthatsz elvárásokat; de magadtól is csak az alapokat várd el, ne erőn felül. Szóval , hogy azt várd el magadtól, hogy hozzál egy szintet,de ne utáld magadat se, ne legyél csalódott, ha nem sikerül. Szóval ne haragudj magadra, ha valami nem úgy sül el, ahogy szeretnéd. Csak jó, hogyha pl a tényleg fontos dolgokban törekedsz a legjobbra, törekedsz/igyekszel a legjobbat kihozni magadból--szal ez meg csak praktikus lehet. Törekedsz a legjobbra, odateszed magad; és akkor sikerül amennyire sikerül. De ha pl egy dolgozat van iskolában, akkor szal ott sok területen kell helytállni napi 6-7-8-9 órában, és nem is biztos, hogy mindegyikhez konyítasz; vagy ha igen, lehet, hogy nem volt időd mindegyik dolgozatra teljesen felkészülni, hogy 100%-okat teljesíts.)


Remélem, jól fogalmaztam meg mindent, és nem írtam hülyeséget. Puszi mindenkinek sok-sok.

2022. júl. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!