Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Húszonévesek, ti milyen...

Húszonévesek, ti milyen gyakran jártok szórakozni?

Figyelt kérdés
Van olyan hogy egész hétvégén otthon vagytok?
2022. júl. 3. 16:47
 1/9 anonim válasza:
100%
Otthon. Pedig én mennék. Nagyon is. Csak semmi nem köt le Magyarországon.
2022. júl. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Persze, hogy van. Sőt. A legtöbb hétvégét itthon töltöm. Nem azért mert nincs kedvem szórakozni. Szimplán csak nincs kivel menjek. Sajna a barátok, haverok szépen lassan elköltöztek az ország másik végére, megházasodtak es lett gyerek, más haveri társaság meg ilyenek. Úgyhogy 25 évesen azon kaptam magam, hogy nincs kivel elmenjek bulizni, kocsmázni, stb.
2022. júl. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem járok. Fekszem egész nap, és sorozatokat nézek.
2022. júl. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon rendszertelen. Van hogy hónapokig semmi és olyan is, hogy 5-10 napig minden nap.

Ilyen ez az egyetem. Vizsgaidőszakban csak tanulok, utána ha elmegyek valami táborszerű dologra, minden nap bulizok. Szorgalmi időszakban, ami tekinthető "normál" időszaknak, van hogy 2-4 hétig semmi, és van, hogy egy héten 2-4 is. Egy ideig rendszeres volt, heti 1. Azóta az a csapat feloszlott, mindenki tanul


Hétvégén nem szoktam bulizni. Persze van ilyen. Hétvégén pótolom a munkát és a tanulást. Meg az otthoni szociális életem.

2022. júl. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én anno szorgalmi időben jártam bulizni
2022. júl. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, szoktak lenni itthonülős, nyugodt hétvégéim is, de én azért szeretek gyakran programozgatni a barátokkal és szocializálódni, pláne ilyenkor nyáron a jó időben.

Hétköznap esténként is gyakran találkozok a baráti körből 1-2 illetővel munka után, de a hétvégékre is legtöbbször szervezünk valamit. Mondjuk úgy, hogy egy hónap 4 hétvégéjéből 3 alkalommal biztos programozunk.

2022. júl. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én anno szorgalmi időben jártam bulizni, főleg azért, mert akkor voltam a barátaim közelében. Plusz nyáron rengeteg tennivaló volt, csak ingyenes rendezvényre, túrákra jártam el. (Bocs, véletlenül elküldtem félig megírva)
2022. júl. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam bulizni.nem iszok alkoholt, így nem látom értelmét. Nem vagyok kíváncsi mások részegségére sem.
2022. júl. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A barátaimmal hetente 1-2 alkalommal van közös program. Ilyenkor elmegyünk együtt ebédelni, átmegyünk egymáshoz társasozni vagy közösen elmegyünk edzeni, kirándulni, bográcsozni, stb.


Kifejezetten szórakozni, kirúgni a hámból, sörözni kb havonta szoktunk. De például a társaságban most többen diétázunk meg detoxolunk, így alkoholt pl sokan hónapok óta nem iszunk egyáltalán, ezzel sincs semmi baj, ugyanolyan jól szórakozunk.

2022. júl. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!