Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy tudnám elrejteni, hogy...

Hogy tudnám elrejteni, hogy szomorú vagyok mindig?

Figyelt kérdés
bután hangzik a kèrdèsem, de megprôbálim kifejteni. annyiszor mondták már nekem hogy szomorú vagyok. ma reggel egy vadidegen is megemlîtette, hogy nagyon szomorúnak látszom. ilyenkor teljesen megdöbbent hogy más hogy láthatja rajtam.. pedig jò lenne elrejteni mindenkitől.. azt hiszem az alap èrzelmi szintem az hogy ilyen vagyok. sok rosszat láttam ès èltem meg, az egèsz èletem îgy telt el. pszicholôgushoz nem mehetek mert nincs pènzem, alkalmankènt 15-20 ezer forintot fizetni. arra is gondoltam hogy valami cèlt cagy hobbit kellene találnom, de már elfáradtam ehhez. 33 vagyok.

2022. júl. 8. 20:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen az összes kollégám mondta már rólam ezt, pedig igyekszem annyira semleges maradni. Megcsinálom a munkámat, kedves és érdeklődő vagyok másokkal mégis feltűnik nekik.
2022. júl. 8. 20:23
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Miért vagy szomorú? Másokkal is történnek rossz dolgok, még is felállnak és élik az életüket. Hidd el, csak ez az egy életed van. Felesleges elbaszni azzal, hogy értelmetlen dolgokon szomorkodol.
2022. júl. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm hogy írtál. A szüleim és a gyerekkori emlékek miatt. Anyám meghalt rákban. Először elzavartak otthonról, mielőtt anyám megbetegedett és senki nem szólt hogy meg fog halni. Ő el se búcsúzott tőlem. Nem akarta hogy segítsek. Nem is láthattam, hogy legalább utoljára beszéljek vele. Apám soha nem szeretett. Anyám halálos àgyán megpróbálta meggyőzni őt, hogy tagadjon ki (más mondta ezt nekem) hogy ne legyen örökségem. Apám mindenbent a pénzt kereste. Smsben küldte el több embernek és nekem is,hogy meghalt. Ő 4 év elteltével lazán éli az életét, nyaralgat. Fél éven belül anyám halála után már elvitt egy nőt nyaralni. Azt hiszem ez volt a végpont nálam. Ugyanakkor míg ott laktam velük rettenetes volt az életem. Féltem mindenkitől, nem volt senkim, nem akartam élni, bele is betegedtem. Sok tanulással és munkával kötöttem le magam.
2022. júl. 8. 20:42
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
Tényleg? :)
2022. júl. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Sör, bor, pálinka.
2022. júl. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pszichológus.

Ezt nem elrejteni kell, hanem feldolgozni a traumákat. Sokkal jobb lesz utána, hidd el.

2022. júl. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az 5-ös válaszadó egy bölcs ember. Hozzátenném meg, hogy igyál vodkát is!

Viccet félretéve pszichológus kell.

2022. júl. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok. Pszichológus nekem megfizethetetlen. Próbálok megváltozni.
2022. júl. 10. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!