Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért kap el rossz érzés...

Miért kap el rossz érzés nagyon belülről ha valaki nevet a közelembe,és vidám? Viszont ha valaki a közelembe sír, vagy szomorú az nekem erőt ad és szégyellem bizony ,de belülről én akkor vagyok vidám, nem értem miért.

Figyelt kérdés

#szorongás #ha valaki vidám
2022. ápr. 23. 07:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szorongok ha valaki nevet mellettem viszont ha sír akkor belülről mindig vidám vagyok, pedig fordítva kéne lennie.
2022. ápr. 23. 07:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Az érzéseiről nem tehet senki. Arra viszont figyelj, hogy ne az érzéseid irányítsák a tetteidet. Ha (bármilyen érzések közepette) elkezded vigasztalni azt, aki szomorú, és gratulálsz annak, akinek sikerült valami, ezért vidám, stb., akkor egy idő után majd rendeződik. Talán csak azért nincsenek most szinkronban a dolgok, mert még fejlődik a személyiséged - vagy valami pszichológiai folyamat zajlik benned valamilyen történés kapcsán (pl. nemrég halt meg valakid, stb.).
2022. ápr. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindig ilyen voltam, nem halt meg senkim.
2022. ápr. 23. 07:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindig ilyen voltál, de most végre elkezdett zavarni. Akkor tegyél ellene.
2022. ápr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!