Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nincs semmi szoridaritár...

Miért nincs semmi szoridaritárs a magyarokba?

Figyelt kérdés

Mikor bejelentették a rezsi csökkentés eltörlését tegnap, a gazdagok elkezdtek éljenezni meg úgy kell nekik, stb vélemények mindenhol közben sok olyan főleg vidéki ember kerül most nehéz helyzetbe akik eddig is épp megéltek és nem fogják tudni fizetni a 10 szeres gáz és villany díjjakat.

És nem értem sokaknak ez most miért jó, miért kell ennek örülni itt egy jó példa rá


[link]


2022. júl. 14. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Az átlagmagyarok pont olyanok, mint te. Fogalmuk sincs. Nem értik mi az érdekük, nem tudják mit kéne csinálni, képzetlen hőzöngők.
2022. júl. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Azért, amiért most kijavítalak, hogy az szolidaritás, L-lel.
2022. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Ez már csak egy ilyen világ. Az én helyzetemmel se foglalkozik senki, akkor minek kellene izgasson a többiek nyavalygása?
2022. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Itt 12 éve annyira nemzeti a kormányzás, hogy egy wonderlandbe kerültünk, amibők senki nem fog bennünket kiszedni. Eddig se haltunk éhen, ezután se fogunk, a gondoskodó kormány mindig fog annyit adni, hogy ehessünk valamit.
2022. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a negatív emberek azok, akik ennyire csak a negatív véleményeket veszik észre.


Én ilyen éljenző véleménnyel nem találkoztam.

2022. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó akkor olvasd el amit linkeltem. Már maga a cikk éljenző sok kommentelőről nem is szólva
2022. júl. 14. 15:27
 7/11 anonim ***** válasza:

"A legszegényebbeket valahogy támogassák" - a cikkből idézek...

Ahogy arról is írtak, hogy nem lesz tízszeres a rezsi.

2022. júl. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
most 2523 és 1729 majd ha ezeket leviszik pl 1200 és 1000 akkor lesz itt tömeges kihalás . ez a tél füstösebb és kormosabb lesz , egy haszna azért csak akad nem lesz annyi éghető szemét eldobálva
2022. júl. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7%
Én ugyanannyit fogok fizetni ezután is, más nyomora nem érdekel.
2022. júl. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
A zemberek Mo.-n ilyenek. Addig, amíg nem érzik, hogy őket is érint majd ez-az, addig ugatnak a másikra. Lásd a 2006-2010 közti időszakot. A világválság sokakat érintett, kib*ták a munkahelyéről, de előtte sokan ugattak a másikra, hogy "Mennyé dóóóógozni!". Aztán láss csodát, a végén a dóóóógozó ember is szívott.
2022. júl. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!