Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerinted mi a legrosszabb a...

Szerinted mi a legrosszabb a Facebookban és az Instagramban?

Figyelt kérdés

2021. máj. 11. 11:53
A kérdező szavazást indított:
Babás képek
Kirándulós képek
Autós képek
Félmeztelen/agyonretusált csajos képek
Háziállatos képek
Kajás képek
Reklámok
Sztárhírek
Koronahírek
Ismeretlenül jelölők, követők, lájkolók
42 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Miért nincs "az összes" kategória?
2021. máj. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
A betekintés mások életébe oly módon, hogy csak a szép pillanatok vannak rögzítve. Teljesen fals információkat közvetít.
2021. máj. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az összestől falra tudnék mászni, Instám nincs is, Facebookra már szándékosan nem is lépek fel soha. Csak a Messengert használom.
2021. máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
koronás nyavíkolás, bár hosszú hónapok munkájával sikerült kigyomlálni az idővonalamat, két követés van, amit az egyéb hasznossága miatt muszáj vagyok megtartani, de miután mindenkit fontosabbra vettem a listán, hála az égnek lassan beidomítom a rendszert, hogy mi érdekel tőlük is. elkélne még némi finomhangolás a rendszeren.
2021. máj. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Babás/gyerekes képek, főleg nyilvánosan posztolva, szegény gyerek...


Én még azt nem szeretem benne, hogy mióta elterjed a facebook és az okostelefonok, azóta elvárás lett 0/24-ben azon lógni. Úgy értem, ha valaki rám ír és nem válaszolok negyed órán belül, akkor megy a sértődés, hiszen úgyis nálam a telefon, tudnék válaszolni ha akarnék..... ez engem nagyon zavar, ennyiből jobban szerettem régen mikor még nem volt mindenkinek mobilnete és nem érdekelt senkit, annyi volt hogy 1-2 napon belül illett válaszolni. Engem frusztrál mostanában, hogy bunkónak tartanak ha nem akarsz tényleg folyamatosan a chaten lógni.

2021. máj. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

1. Hogy a kizárólag pozitív (sokszor sablonos idézetekkel tűzdelt) posztokkal mindenki egy kamu életet mutat be.

2. Hogy ha van egy poszt nem az számít másoknak a lájkolásnál hogy mit ír a poszt hanem hogy ki írta.

3. A bugyuta "Thoughts and prayers" szintű profilképek minden terrortámadás után (pedig semmi közük az áldozatokhoz, csak arra jók hogy TE üzenj magadról: "látjátok hogy ÉN milyen együttérző vagyok?")

4. A "Dér Heniék szexszel akarták beindítani a szülést" szintű bugyuta szalagcímek és a napi kovid-pánikolás a hírportáloktól amiket követek.

5. A másik végletről az "a koronavírus nem létezik, nyissátok ki a szemeteket" féle posztok pár ismerősömtől.

2021. máj. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz mint a hatosnak, csak én pluszban utálom a videókat is.
2021. máj. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az utazós fotókat nagyon szeretem, inspirálnak. Több utazós, túrázós csoportot követek, bővül is szépen a bakancslistám. Azt is szeretem, ha érdekes cikkeket vagy jó zenéket oszt meg valaki (van kb. 50 ismerősöm, csak azokat követem akik valóban érdekelnek). Ezeken kívül más nem érdekel különösebben, nem is vagyok fenn gyakran, néha átpörgetem de főleg cikkeket olvasom vagy a messengert használom.
2021. máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
70%

"Szerinted mi a legrosszabb a Facebookban és az Instagramban?"


Az, hogy nem én találtam ki. :D

2021. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Engem leginkább az a mérhetetlenül nagy felszínesség zavar, amiezeken az oldalakon jelen van.


Mindenki azt próbálja mutatni, hogy milyen f*sza, tökéletes élete van. Ha elutazol valahová kb még meg sem érkeztél, de máris posztolni kell, hogy hol vagy, milyen csúcsszopor helyekre jutsz el. Vannak ezek a tipikus divatkirándulók, akik csak azért mennek el vhová, hogy aztán kiposztolhassák.


A koronahírekből is elegem van már, mert folyamatosan csak a pánikkeltés megy a kattintásvadászat miatt.


Meg persze azok az emberek is kitudnak kergetni a világból, aki még kb azt is kiposztolja, hogy elment szarni...

2021. máj. 15. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!