Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A mostani tinik mi alapján...

A mostani tinik mi alapján választanak barátokat?

Figyelt kérdés
Lehetőleg tényleg csak 10-en évesek vagy szülők írjanak.

2022. júl. 21. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Közös érdeklődési kör, szimpátia.


Régebben, sokszor szerepet játszott nekem a népszerűség is, meg az illető "státusza" az adott közösségben. Szerencsére, mostmár rájöttem, hogy ezzel a szemlélettel nem lehet minőségi barátokat szerezni, szóval ezzel felhagytam, viszont még mindig sok ilyen ember van sajnos.

2022. júl. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy sikerül. Bekerülnek egy társaságba, és ott kialakulnak a baráti társaságok.

Hidd el, hogy nem kérdőívekkel mászkálnak csak úgy a világban, hogy hasonló embereket találjanak.

2022. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Mi a haverjaim többségével gólytáborban találkoztunk, ott haverkodtunk össze. Az egyiküket mindig kikísértem cigizni, egy másikkal egymás mellett volt az ágyunk, meg ilyenek.


A legjobb barátom nem volt gólyában, őt úgy ismertem meg, hogy előttünk ült sulikezdésnél, és a csaj akinek mellettem volt az ágya folyton beszélt, aztán megkérdezte tőle, hogy amúgy nem zavarja e, hogy sokat beszél. És elkezdtünk beszélgetni. Ha összezárnak egy csapat emberrel, tuti találsz olyat, akivel jól kijössz szerintem :D


16/L

2022. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szimpátia. Ennyire egyszerű. Nem kell, hogy mindenben egyetértsünk vagy hasonló személyiségünk legyen, ha jól el tudunk lenni együtt.
2022. júl. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kiváncsi Bp válasza:
Nálunk ez ugy müködik programokat szervezek a gyerekeknek és közben barátkoznak. Erőszak csunya beszéd kizárva de mindenre nyitott társaságez a legjobb. Budapesti vagyok. Akik nálam nyaralnak akár szülökkel akár szülök nélkül.
2022. aug. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!