Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ajánlanátok az alábbiakhoz...

Ajánlanátok az alábbiakhoz hasonló, jó (eszköz nélküli) beszélgetős játékokat?

Figyelt kérdés

Az egyik játék, amit szeretek, az az "inkább játék". Szeretem a szóláncot is, és a barkochbát.


Chaten szeretek olyat játszani, hogy az egyik fél mond egy színt és olyan képet kell küldenie a másiknak, amin szerepel a szín. Ezekből jó témák is fel szoktak jönni.


Élőben mondjuk olyat, hogy egyszerre mondunk ki egy szót, és aztán újra, amíg ugyanazt a szót ki nem mondjuk (persze, törekedni kell arra, hogy témában is közelebb jussunk a másik szavához).


Szóval, hasonló, beszélgetős játékokra gondoltam.



2022. júl. 23. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Én a barátnőimmel olyan játékot szoktam játszani aminek az a neve, hogy "Sértegetős" - az a lényege hogy kiválasztunk magunk közül egy személyt aki nem szólalhat meg 15 percig és nem is takarharja el a füleit, majd 15 percen keresztül folyamatosan elkezdjük sértegetni őt mindenféle csúnya jelzővel, vulgáris és rosszindulatú kifejezéssel, illetve bántó dolgokat mondunk (pl. az egyik barinőmnek meghalt az apja, ekkor őt kezdtük el gyalázni) az a lényeg, hogy 15 percen keresztül kibírja-e könnyezés/ sírás nélkül vagy elsírja magát. Néha a 15 perc helyett hosszabb időre is szoktuk játszani pl 30 perc


Másik kedvenc játékunk a "Hallod-e a zenémet" ennek az a lényege, hogy beleordítunk egymás fülébe közelről olyan hangosan ahogy csak tudunk és utána halkan lejátszunk telóról zenét, majd az a kérdés, hogy csengő füllel fel tudja-e ismerni hogy melyik zene szól :)

2022. júl. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
1. mi a...
2022. júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1: Tisztában vagyok vele, hogy trollkodsz, de nem volt vicces. Sőt, betegesnek tartom, hogy ilyen gondolatokat képes produkálni az agyad.
2022. júl. 23. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!