Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi volt a legrosszabb olyan...

Mi volt a legrosszabb olyan eset, amibe egy félreértés miatt kerültél?

Figyelt kérdés

#rossz #helyzet #Félrértés
2022. júl. 25. 12:20
 1/4 Metionin ***** válasza:
96%
Általános iskolában a padtársam lopós volt és mivel én csóró voltam, megpróbálta rám fogni a lopásokat. Egyszer pénzt rakott a tesicuccomba a cipőbe amíg kimentem szünetre, majd jajveszékelni kezdett hogy neki nincs meg a pénze. Átkutattak mindenkit és természetesen összegre pontosan megtalálták a cipőmben. Jó nagy balhé volt, kész szerencse, hogy végül nekem hittek, legalábbis hivatalosan de utána amíg a padtársam le nem bukott egy nagy lopással (egyik gazdag osztálytársam telefonját és pénzét lovasította meg) még többen elhitték, hogy tényleg én tettem.
2022. júl. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Németórán (második idegen nyelv, gimi idején) épp a számokat tanultuk, és az volt az aktuális feladat, hogy a saját, majd szüleink születési éveit kellett elmondani. Akkor szembesültünk az egyik közelebbi barátommal, hogy anya 10 évvel idősebb az övénél, és ugyanez a séma volt apáinknál is. És kiderült, hogy még a hónap is stimmelt. Ez neki nagyon tetszett és (mivel épp mindenen nevető korszakát élte) a csendes teremben felnevetett.

A tanár meg azt vonta le következtetésül, hogy nem tudtam a szüleim születési dátumát és kiosztott, hogy ez mekkora egy pofátlanság, egy szégyenteljes dolog. Hiába mondtam, hogy pedig tudom, meg a nagyszülőkét is (pedig nem is ismertem mindannyiukat), de ő már elkönyvelte a saját "igazát" és nem is figyelt rám.

2022. júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy volt évfolyamtársamról azt hittem, szalagavató afterpartyn megcsalta a pasiját, mert közösségi médiában rengeteg képet osztott meg egy sráccal, akire azt hittem, a pasija, és tök máshogy nézett ki a pasas, akivel a bulin smárolt... aztán kiderült, a srác, akivel olyan sokat fotózkodott, az unoktesója. És ezt messengeren egy másik ismerősömnek akartam elküldeni, és az ő egyik osztálytársának sikerült, ő világosított fel :D.
2022. júl. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer gimiben a német tanár beakart írni mert szerinte kifiguráztam azzal hogy felvettem a szemüvegemet életemben először suliban és ezen többek mosolyogtam. A sors pikantériája hogy a tanár nem is volt szemüveges
2022. aug. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!