Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Facebookon ha rámegyek egy...

Facebookon ha rámegyek egy ember profiljára és egyszer már ismerősnek tudtam jelölni, most meg csak üzenetet tudok neki küldeni, ez jelent valamit? Illetve, írtam rà üzenetet, de az üzenet mellett üres karikában egy pipa van csak?

Figyelt kérdés
2022. júl. 25. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Azt jelenti, hogy visszajelölt, ismerősként. Most már imserősök vagytok.

2. Elküldted az üzenetet, az üzeneted megérdkezett, de a címzett (még) nem nézte meg.

2022. júl. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves Anonim!

Az ismerőseim között nem jelent meg! Ezért fura! A profiljánál nem az jelenik meg, hogy ismerős, vagy jelölve van, hanem csak annyi, hogy üzenet. Tudsz erre érdemleges magyarázatot.

Sőt ma kerestem egy személyt, aki nem az ismerősöm és annál is csak az jelent meg, hogy üzenet. Még annyi sem, hogy jelölés.

Köszönöm a segitseget!

2022. júl. 25. 22:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet tiltani, hogy jelolni tudjanak. Az uzeneteid valszeg az engedelykereseikbe vannak
2022. júl. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De az is lehet, hogy az ismerősnek jelölései között vagy, és még nem nyomott rá semmit. Ilyenkor nem tudod újra bejelölni, mivel még nem válaszolt az előző jelölésedre.
2022. júl. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xp ali ***** válasza:
Be lehet állítani, h ki jelölhessen ismerősek. Vszeg beállította, mert elege lett a sok ismeretlen jelölgetőből.
2022. aug. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!