Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az emberek tényleg szeretik a...

Az emberek tényleg szeretik a sört és a bort vagy csak divatból isszák?

Figyelt kérdés
Ízre borzalmas mind a kettő. Nem tudom elképzelni, hogy ez tényleg ízlene bárkinek is. De valamiért társadalmi elvárás, hogy társaságban, bulikor, bármilyen összejövetelkor sört kell inni, ha meg kérsz egy Fantát, akkor kinéznek.

2022. júl. 26. 23:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Valakik tényleg szeretik. Én is utálom őket egyébként.
2022. júl. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

Nyilván a többség szereti. Én részemről nem iszom alkoholt, és szerintem is ez a kettő pont rémes ízű, a rumot meg a whiskey-t amúgy szeretem. :)))

Kinézni meg azok néznek ki, akkel nem érdemes foglalkozni. Ki a fene akar akoholistákkal együtt nyomulni? Na ugye.

2022. júl. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
17%
Hány éves vagy? 12?
2022. júl. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a sört nagyon, főleg nyáron esik jól. A bort csak ha nincs sör vagy valami értelmesebb rövid. A fantát nem szeretem.

Nem divatozás, ízlés kérdése.

Voltam borfesztiválon, végig söröztem az egész napot, egy korty bort sem ittam. Nem voltam divatos, de jól éreztem magam.

2022. júl. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
24
2022. júl. 26. 23:21
 6/19 anonim ***** válasza:
15%

"A sör a kretének itala. Én alkoholt iszom, tisztán és abból is a legjobbat."

-- Amerikai Pite

2022. júl. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ízlések és pofonok. Én nem szeretem a sárgadinnyét, valaki meg kiló számra enné.



Én a sör ízét nem szeretem annyira, kesernyés. Egyébként megiszom, a 2. korty után már türhető egyébként az íze, de nem szeretem annyira.


A borból meg szerintem függ attól is, hogy milyet iszol.

Én leginkább fröccsként iszom.



Szerintem ez a lenézés dolog a tinik korosztályában, illetve a kicsit nagyképű felnőttek körében jellemző csak.

Vagy lehet csak nekem volt szerencsém a közösséggel, akikkel jóban voltam, mert nem néztek ki, hacsak egy üdítőt ittam. Pedig engem is próbáltak rábeszélni erre-arra.

2022. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az sem mindegy mit iszol. Nekem is kevés sör van ami bejön, de azokat szeretem. Az más kérdés, hogy évente egy rekesszel sem iszom meg.
2022. júl. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"Ízre borzalmas mind a kettő"


Neked.Másnak meg nem.Ahogy van aki odavan mondjuk a pacalpörköltért és van aki meg okádna tőle..Ízlés dolga.

2022. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a sört is és a bort is, viszont nem mindegyiket.


A sörből a Rákóczi és a Deep nagyon pocsék pl.

Bort sokat nem iszok, de azokból inkább a vörösek jönnek be.

2022. júl. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!