Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az emberek tényleg szeretik a...

Az emberek tényleg szeretik a sört és a bort vagy csak divatból isszák?

Figyelt kérdés
Ízre borzalmas mind a kettő. Nem tudom elképzelni, hogy ez tényleg ízlene bárkinek is. De valamiért társadalmi elvárás, hogy társaságban, bulikor, bármilyen összejövetelkor sört kell inni, ha meg kérsz egy Fantát, akkor kinéznek.

2022. júl. 26. 23:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező!


Nekem sem ízlik egyik sem. Szerintem is borzalmasak. Ha alkohol nem lenne bennük, talán ihatóak lennének.


Szerintem a többieknek sem ízlett eredetileg, csak a szokás, meg a haverok miatt isszák. Azért, hogy beilleszkedjenek a társadalmi elvárásokba, mert hát aki nem iszik, azt kinézik.


Apósom sem képes felfogni, hogy nem iszom alkoholt és közel egy évtizede minden alkalommal kínálgat, nem képes megérteni, hogy NEM ISZOM ALKOHOLT és még én érzem magam kellemetlenül, hogy ezt milliomodjára is el kell neki mondanom. Mintha valami hlye lennék, úgy kezel. Én meg azt nem értem, hogy lehet vki olyan izé, hogy nem képes ezt ennyi év alatt megjegyezni vagy miben reménykedik, hogy közben megszeretem az ízét?!

Nekem nem ízlik és kész!


Én sem tudom elképzelni, hogy valakinek ez tényleg bejön.


Furák az emberek! :D

2022. júl. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
A sör ízét valamennyire szeretem, persze abból se mindegyik, de ha túl lépsz a keserűsségen akkor élvezhető. A borból is vannak olyanok amik desszerital félék és élvezhetőek pl eperbor, magában vagy egy szelet torta mellé nagyon jó, ott nem is érezhető a keserűség.
2022. júl. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Engem egy Sopronira hívtak meg múltkor, hát.. egy dobozzal alig bírtam meginni, de azért hoztak nekem mégegyet. Azt meg se bontottam, inkább hazavittem. Alapből nem szeretem, de ennél a Soproninál rosszabbat még soha sem ittam.. Pedig az elvileg jó sör.


A gyümölcsös sört még megiszom, annak legalább van valami üdítő jellege.

2022. júl. 26. 23:36
 14/19 anonim ***** válasza:
76%
De gáz! Honfoglaló őseink szerinted fantázgattak miután elfoglalták a Kárpát-medencét? Férfi az ilyen?
2022. júl. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
79%

Az ízléssel és a pofonnal nem lehet vitatkozni. Én szeretem a sört, főleg nyáron. Hétköznap is szoktam alkoholmentest inni. A bort is szeretem időnként.

De én például utálom a gyümölcslevest, a gumicukrot meg az ananászos pizzát. Kinek mi.

Egy dolgot rühellek viszont: amikor izzadtságszagúan erőltetik az alkohol szeretetét. Mert ha nem iszol p0nci vagy és a többi primitív vélemény.

2022. júl. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
90%

Én szeretem, de csak melegben.

Viszont a Fantát nemtudom meginni, valami ritka rossz íze van.

2022. júl. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Igazából olyan szempontból kincs lennél egy piásabb társaság mellé, hogy lenne egy fix ember, aki nem iszik. Én szeretem mindkettőt, bár bort sokszor tényleg csak az alkohol miatt iszom (ezért is veszünk buliba olcsót, mivel ott nem az a lényeg). De például én kifejezetten szeretem a sört, és akármennyire panaszkodnak rá néhányan, hogy keserű, nekem pont az ízlik benne. És rólam konkrétan tudják is, hogy kifejezetten a barnát szeretem. Plusz ezzel a véleményemmel sose vagyok túl népszerű, de az ízesített söröket női sörnek tartom, mivel pont hogy csak sör íze nincs. (szerintem olyan, mintha valaki csak narancslével inná a vodkát, de azt mondaná, hogy ő szereti a vodkát)
2022. júl. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki divatból issza, van, aki a bódulat kedvéért, van, aki tényleg szereti. Amúgy mindenkinek más ízlése van, én is utálok olyan ételeket meg italokat, amiért más odavan, és fordítva (én pl. imádom a mazsolát meg a hamburgerben az uborkát, más gyűlöli).
2022. júl. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én a sör szeretem. A bort meg megiszom, ha nincs más például egy bulin.
2022. aug. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!