Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan dolgozzam fel és...

Hogyan dolgozzam fel és szokjam meg, hogy népszerű lettem?

Figyelt kérdés
Általános iskolában mindig csúfoltak, hogy duci vagyok és mert jól tanultam, lökdöstek, bántottak. Aztán felvételiztem az ország egyik legjobb középiskolájába, lefogytam és elkezdtem csinosan és nőiesen öltözni. Lettek barátaim és elkezdtem társaságba járni. Aztán tavaly én lettem a suli vitacsapatának a kapitánya és megnyerte a csapatom a bajnokságot. Most már az egész suli ismer, csinos vagyok, okos és vicces, a "jó csajok" közé tartozom, még sincs önbizalmam. Mindig eszembe jut, hogy hogy bántak velem. Ha egy fiú közeledik, mindig az van benne, hogy ki akar csak használni, pedig már 6an felkértek a szalagavatóra, de egyiküknek sem mertem igent mondani. Félek hogy a lányok sem kedvelnek igazán, biztos csak becsapnak és a hátam mögött kinevetnek. Mindig úgy érzem, hogy még dagadt vagyok és egyfolyatában fogyózom, pedig nem is akarok fogyózni, mert racionálisan nézve tetszem magamnak, de mégis mindig szorongok. Hogyan legyen önbizalmam és végre normális életem?

2022. júl. 31. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Néhány beszélgetés egy pszichológussal ki fog zökkenteni ebből a bizonytalanságból.

A tehetséges ember, amikor nagy sikereket ér el, szerény.

A középszer feltűnősködik és pökhendi.

Meg kell találnod az arany középutat. Elhagyni a szorongásokat. Viszont nem elszállni magadtól.

Az önismeret, egészséges önbizalom fontos.

2022. júl. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hozzá kell szoknod a helyzethez. Nagyon vigyázz a barátaiddal próbálj továbbra is azokkal barátkozni akik a fogyás előtt is jóban voltak veled. Tudom lehet jó érzés lehet, hogy sokan barátkozni akarnak veled, de ha nagy baráti körben vagy, akkor nagy a valószínűsége annak, hogy többen vannak akik hamis barátok, ezért szerintem a legjobb egy kis baráti kör ahol nincs sok ember, de mindig számíthatok egymásra. Ahogy a fogyás is egy folyamat volt így a önbizalom építés is egyfolytamat. Próbálj úgy gondokodni magadról, hogy te sokkal jobb vagy a többiekhez képest, ez még ha nem is érzed igaznak akkor is nagyon pozitív hatással lesz a mentális egészségedre én személyesen ezt csinálom. A fiúkkal pedig jobb ha vigyázzol, mert akár mit mondnak neked csak azért, hogy le tudjanak fektetni. Fiúknál azt ajánlom ne add magad könnyen több randi után lassú lépésekbe haladjon kapcsolatotok, ha más lányokkal is flörtöl, akkor rögtön szakíts meg a kapcsolatot vele mert ha nem teszel így, akkor ezzel nem tiszteled saját magadat és azt mutatod, hogy bárki is bánhat veled így és ezt a viselkedést érdemled. Remélem segítettem. 20/f
2022. júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Követem..
2022. júl. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Pszichológus az önbizalom mestere.
2022. júl. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk drogozd be magad.
2022. aug. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Oh, te szegény annyira sajnàllak. Ja, nem.
2022. aug. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akiknek sikerült normálisan válaszolni, a többieknek meg kár volt megeröltetniük magukat, mert nem nagyon érdekelnek random 8degenek beszólásai. :)
2022. aug. 7. 01:38
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nagy trauma, hogy már nem bántanak?
2022. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a trauma hogy régen bántottak. Még nem sikerült feldolgoznom. Neked meg ezekszerint felfogni nem sikerült
2022. aug. 7. 15:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy lánybarátomat most is szekálják gimiben, teljesen általános jelenség sajnos. A fiatalok ugyanolyan kegyetlenek, mint a felnőttek. Elvégre az ő gyermekeik...
2023. márc. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!