Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt olyan akit itt ismertetek...

Volt olyan akit itt ismertetek meg és élőben is találkoztatok?

Figyelt kérdés

Pozitív vagy negatív élmények fűznek hozzá?

Találkozás előtt küldtetek képet egymásnak?



2022. aug. 6. 13:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Van, több ember is, pl barátnőm.

Egyértelműen pozitív, mivel a személyes talikat hosszas beszélgetések előzték meg. Jó emberismerő vagyok, az idiótákat gyorsan kiszűröm.

Küldtünk hát.

2022. aug. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%

Nem, nincs.


Ez nem társkeri és sok itt a gyökér.


Szerintem nagyon necces lenne egy vadidegennek fotót küldeni, ki tudja, hogy utána hogy él vissza vele.

2022. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%

Igen. Volt pár ember, aki rám írt és beszélgettünk. Általában csak írásban volt valami rövid, de néhány emberrel több. Volt, akivel képet is cseréltünk, átmentünk facebookra és volt néhány ember, akivel élőben is találkoztam.

Hát, a tapasztalataim elég negatívak... Amíg évekkel ezelőtt viszonylag normális embereket is meglehetett ismerni a neten, ez most már nem jellemző. Mindegyikük elég sokat hazudott és eléggé másnak mutatta magát, mint amilyen. Fejben elég komoly problémáik voltak, a többségnél már orvosi szintű.

2022. aug. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Jó. Igen.
2022. aug. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt,2pozitív,2negatív,képcsere volt előtte.
2022. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

A budapesti baráti köröm 90 százaléka innen származik 😀 Nekem szinte csak pozitív tapasztalataim vannak innen.

Külön képcsere nem volt, csak facebook oldalt linkeltünk egymásnak, onnantól meg már láthattuk, hogy hogy néz ki a másik.

2022. aug. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs és nem is lesz. Sőt még csak a valódi nevét sem tudtam meg soha senkinek. Kivéve Balázst.
2022. aug. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én több emberrel összeakadtam is beszélgetések erejéig.Valakivel egész sokat beszélgettünk.De mivel én az ország Észak nyugati régiójában élek, ezért nem nagyon volt rá példa hogy pont akivel beszélgettem közel élt volna.Ez ki is zárta a találkozás lehetőségét.

Egyszer kerestem kimondottan helység szerint, kirándulásra valakit. Akkor egy nővel találkoztam is,és elmentünk egyet kirándulni.

2022. aug. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedés+képcsere volt, találkozás majdnem volt.
2022. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

Igen, nagyon örülök neki, hogy találkoztam alkoholista sorstársammal Józsival. Most már együtt szoktunk berúgni.


Putyu, 57

2022. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!