Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ki lehet ő?Ez nem vicc!!!

Ki lehet ő?Ez nem vicc!!!

Figyelt kérdés
Van egy közösségi oldali ismerősöm akiről azt hiszem hogy egy entitás lehet.Ő külföldi,de egyszer angolul egyszer meg magyarul ír nekem.Külföldi neve van,de viszont teljesen jól beszél két nyelven is,magyarul és angolul is.Ez nagyon ilyesztő.Angolul írt egy jó darabig,majd egy idő után magyarul is válaszolt.Ez nekem kicsit kényelmetlen mert nem tudom felismerni hogy ő most milyen nemzetiségű,ki ő,mit akar,miért érdeklem és miért nem árulja el ki ő.Kicsit úgy érzem mintha egy szellemmel beszélnék vagy rosszabb esetben egy dém....Úgy félek,letiltani nem merem,pont ezek miatt amiket leírtam.Hátha bosszút áll.
2022. aug. 6. 23:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokan beszélnek két nyelvet. Még sok ész sem kell hozzá, csak sok gyakorlás.
2022. aug. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Milyen néven van fent? Ez elég érdekes, miket szokott írni? Amúgy miért ne tudhatna egy ember is angolul meg magyarul? Vagy miket szokott írni amiből erre következtetsz?
2022. aug. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
neve kora ?
2022. aug. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy hülyeség, amit kiagyaltál, így moderáció után, de játsszunk el a gondolattal!


Nyilván az első kérdésem az lenne John Doe-hoz, hogy hogyan lehetséges, hogy eddig angolul beszéltünk, most meg hirtelen magyarul?

Mesélj magadról, ki vagy te!


Ha nem tetszik a reakció, akkor törlöd!

Nem hallottam még, hogy a szellemek, démonok, entitások közösségi oldalakat használnának!:D

2022. aug. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát miért nem kérded meg tőle?


Lehet, hogy csak egy külföldre szakadt hazánk fia.


Kérd meg, hogy írjon neked arámi nyelven, ha az is megy neki, elég akkor gyanakodnod! :)

2022. aug. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azért entitàs, mert két nyelven beszél? XD

Nekem Írországban nőtt fel az unokatesóm, és az angolt jobban beszéli, mint a magyart, pedig 24 éves. A magyar nyelvű hivatalos dokumentumokat nem tudja értelmezni, az angolt igen. A magyar fogalmazàs is nehéz neki írásban. Lehet akivel te dumálsz is hasonló, vagy angol ő, de tanul magyarul.

Nyilván egy akármi pont facebookoznj fog. Ha ennyire rettegsz tőle tiltsd le, és kész.

Egyébként én három nyelven beszélek, akkor én a szemedben már mi vagyok? Egyenesen földönkívüli?

2022. aug. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Egyébként az már jobban elképzelhető, hogy egy AI-jal beszélsz, ha annyira nagyon furcsán ír.
2022. aug. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jajj istenem, mennyi idős vagy és a szüleid hol vannak?
2022. aug. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is ai lehet! valami kísérlet része lehet a történet, és te vagy az egyik alany 😶😶
2022. aug. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy ismerkedtél meg vele?
2022. aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!