Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vendégségben valóban nem...

Vendégségben valóban nem illik szólni, ha valami kényelmetlen, alkalmazkodni kell a vendéglátóhoz, mert ilyet még nem tapasztaltam? 26/N

Figyelt kérdés

Sajnos reggelente elég morci tudok lenni. XD Barátnőm is.


Egy okból kifolyólag a héten barátnőmnél lakom, aki egy nappali + hálós lakásban lakik.


Tudom, elkényeztetett liba lehetek de, tegnapelőtt 8-kor nekiállt egy nagy fürdés-hajmosásnak, ami tök oké, ha egyedül van. De nem tudtam bemenni pisilni, és nem mertem szólni neki, hogy már nagyon kell. :(


Ma pedig szintén reggel 8-kor (8:15-re húztam az órámat, mert simán beérek 9-re innen a melóba), berontott a 8 nm-es hálóba, hogy el fog késni, elviszi a ruháit, de aludjak vissza ha akarok. Mondom, ja nem, mert amúgy is fel kéne kelni. :D


Szerintetek sem illik azt mondani, hogy holnap is negyed 9-kor kelek és szeretnék akkor bemenni a fürdőbe, és ha lehet vigye ki elalvás előtt a ruháit, ne reggel, mert megijedek?


Egyszerre kelni nem tudunk, mert ő is sokat van a fürdőben, én is, minimum 20 percet minden reggel. De ha nem hagy aludni, akkor sajnos én is idegesítem készülődés közben, mert ő is morci reggel. De 2 napot illene kibírnom és nekem is vannak rigolyáim, csak azert 2 ember meg tudja oldani reggel, hogy ne kollégiumi stílusban éljünk és idegesítsük egymást...



2022. aug. 10. 17:29
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Lezárva a temát; nemrég odajött hozzám és önszántából bocsánatot kért, amiért csúnyan viselkedett velem 3 napon át. Azt mondtam nincsen semmi gond, ez egy nehéz helyzet, mindkettőnknek. :) Úgyhogy peace.
2022. aug. 11. 16:42
 22/29 anonim ***** válasza:
31%
21, nagyon kívánlak valamiért
2022. aug. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Mert reszeg vagy gondolom.
2022. aug. 11. 23:54
 24/29 anonim ***** válasza:
43%
Részeg ember nem tud helyesen írni.
2022. aug. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Nos, ma messengeren kérdeztem tőle 2 dolgot és ilyen kimért még sosem volt velem... azt hiszem ő ezt az egeszet tényleg csak kényszerből viseli el velem, mert 6 éve vagyok a barátja. Hát nem érzem, hogy ennek jó vége lesz, de ha így akar ennek véget vetni, akkor elfogadom. Sajnálom a dolgot, én úgy érzem ennél többet nem tudok tenni annak érdekében, hogy működjön ez a kapcsolat.
2022. aug. 14. 18:27
 26/29 anonim ***** válasza:

De akkor minek nála laksz?

Jesszusom, még mindig ezen pattogsz, azóta már rég ki kellett volna onnan költöznöd.

Felvilágosítalak. Neki csak teher vagy, ezt próbálja is a tudtodra adni, nem tetszik neki, hogy odaköltöztél a nyakára, és, hogy próbálnád a saját kedvedre változtatni az ő napi teendőjét és napi rutinját.

Költözz el, mert szerintem te se bírod ezt a lány, Kérdező :(.

2022. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Már eljöttünk haza nyaralni a szülőkhöz mind a ketten (másra most nem futotta), 2 teljesen más dologról kérdeztem és teljesen normális stílusban. Van valami baja, amiben nem engedi, hogy segítsek, lehet másnak sem, és nagyon aggódom már miatta. Sosem volt ilyen negatív beállítottságú korábban. :( És nem vagyok nyomulós, 2 napja nem beszéltünk már.
2022. aug. 14. 19:10
 28/29 A kérdező kommentje:
És úgy érzem tényleg mindent megpróbáltam, hogy ne érezzen tehernek, amíg ott voltam, és csak 2 dolgot beszéltem meg vele, az egyik a fürdő kérdése volt, a másik meg, hogy elnézést kért, amiért bunkózott velem egész héten, erre most megint ugyanolyan stílusban válaszolt. Ezért gondolom, hogy nem velem van a gond, neki van valami nehézsége. Próbálom ráhagyni, hátha idővel megenyhül kicsit.
2022. aug. 14. 19:14
 29/29 anonim ***** válasza:
Nagyon ennélek te jó isten...
2022. aug. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!