Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a vèlemènyetek?

Mi a vèlemènyetek?

Figyelt kérdés

Mi a vèlemènyetek a mai világról?.

Mit gondoltok, régebben sokkal jobbak voltak az emberek?, sokkal könyneben lehetett barátkozni?.


Èn úgyhiszem,vagyis úgy gondolom hogy a mai világban csak a kètszínűsèg,a hazugság,a tiszteletlensèg játszik.Nehezebb barátkozni,hisz az ember nemtudja kiben bízzon,nehezebb keresni kapcsolatot,egy hűséges társat,hisz kitudja mikor csal megyvagy árul el.Szóval szerintem kutyavilágot èlünk.


2022. aug. 13. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Gyerek korban ez még nem jelent gondot. Az általad leírt jelenség felnőtteknél elég gyakori sajnos.

Nehéz kiszűrni az ilyen embereket.

2022. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kifordult az emberiség magából! En is ugyanezt tapasztalom amit leírtál!

Sajnos az emberiség menthetetlen!!!!

2022. aug. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Régen minden jobb volt mi? :D Melyik régen? A te fiatalkorodban? vagy a te gyerekkorodban? Az emberiség egész történelmében pont az volt a tökéletes, és azóta romlott el minden :D véletlenül sem csak felnőttél, és nem lettél jó emberismerő, vagy csak nagyon negatív és mindenben rosszat kereső ember...
2022. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sosem volt jobb... legalabb most hosszabb ideig elek. Nem felek hogy lelőnek és békésen agyalhatok a jövőmön. Emberiség legbékésebb korát éljük annak ellenére hogy a szomszédba háború dúl...
2022. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Na, én pont ezért gyűlölöm az embereket. Túl sok a képmutató, pl a környezetvédelemről filozófál egy olyan ember, aki benzines autót vezet, vagy motort, egy gazdag ember kezd el beszélni a szegénységről, de b@szik segíteni a rászorulókon, kamu sajnálat, meg ezek az idióta ömlengések is, amik a pénzéhes k*rváktól jönnek, miért nem jó nekik egy tisztességes ember? Igen, marha szar világban élünk, sok a buta, nagyon, nagyon kevés az okos és értelmes ember/nő. Meg azt utálom, mikor mindenki "csóró", de azért még mindig autóba ülnek, még mindig szét b@sszák a bolygót, bele szarva mindenbe, leszarják azt is, hogy a gyerekeik majd levegőt sem fognak kapni. Ja, és még azt is hozzátenném, hogy milyen nagy DIVAT lett az, hogy autód legyen, én már csak azért se fogok autót vezetni, mert már ez a trendi, én meg mindig is szartam a trendre a társadalmi kib@szott elvárásokra.
2022. aug. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30F
2022. aug. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem képmutatást benzines autót vezetni és közben más tterületen környezetet védeni....tehetsz meg sok dolgot úgy hogy vanak dolgok amikre amúgy szükséged van és környezetszennyezőek, majd más területen kompenzálsz...z a baj ha semmit se teszel
2022. aug. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7

Látom, nem sikerült felfogni a mondanivalómat

2022. aug. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De :D frusztrált vagy, és mindenki hülye
2022. aug. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Csak a magyarokról: félelmetesen kifordultak magukból...

A többiek sem különbek.

2022. aug. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!