Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kérdeznètek meg, hogy...

Hogyan kérdeznètek meg, hogy kell-e az adott dolog annak aki korábban egy veszekedes mérgében azt mondta nem kell neki? Hogyan fogamazzam meg írásban a kérdést, hogy még mindíg komolyan gondolja e ami mondott?

Figyelt kérdés

Úgyanis

Férle értett az apám,hogy nem akarok adni neki valamit.

Dühében ahogy az lenni szokott akkor már ne is adjam oda tartsam meg.

Lenne lehetősegem utolag odadni amit kell de már csak írásban tudok beszélni vele.

Hogyan fogalmazzam meg,hogy kiderítsem még mindíg komolyan gondolja e azt amit mondott, és vegyem figxelembe egyszerre a büszkeségét?


Ötleteket kérek légyszi!

Az apám egy egoista dühkitöréses sértődékeny "alkat", akkor mégis hogy?



2022. aug. 17. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda ahhoz aki korábban egy veszekedes mérgében azt mondta nem kell neki a cucc és kérdezd meg, hogy kell-e vagy tutira nem.
2022. aug. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Metionin ***** válasza:
100%
Apa, múltkor szó volt xy dologról, kell végül vagy nem?
2022. aug. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy most már tényleg ennyire életképtelenek lennének az emberek? xD
2022. aug. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azt hihetnéd,de nem minden esetben.Tudom én ,hogy személyiseg függő ki ,hogy reagál, de ha tanácstalan valaki és kérdezz, olyantól aki volt már ilyen helyzetben, akkor meglehet kérdezni egy olyan oldalon ahol mármilyen idiótát kérdezhetsz,(pláne ha nincsenek barátaid ;)

:-<)

2022. aug. 17. 16:36
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
ha nincsenek barátaid, szerezz. xD
2022. aug. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Általánosságban írtam valaszt a kerdésedre :).
2022. aug. 17. 16:46
 7/9 anonim ***** válasza:
jó de ez továbbra is éeltképtelenség. Lassan már olyan kérdések lesznek h belebrunyáltam a klotyóba most mit csináljak hogy eltűnjön a klotyóból a brunya.
2022. aug. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy közös rokonon vagy ismerősön keresztül, akinek van diplomáciai érzéke.
2022. aug. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Továbbra is úgy gondolom,hogy attól még,hogy kérdezz valaki valami hülyeseget, az csak egy segítsegkérés, is lehet utána az eredmenytől függően vagy függetlenül már képes dönteni valaki.

Attól még ,hogy egy plusz lehetőseget add magának ,hogy megoldást találjon , az pont,hogy ellenkezője, nagyonis életképes.



Amúgy nem vagy elég rég aza oladon,fel kellett tenned ezt a kérdést X)..

(Nem sértés).

2022. aug. 18. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!