Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire normális, hogy sok...

Mennyire normális, hogy sok olyan dolog nem érdekel, ami más pasit igen?

Figyelt kérdés

Sokszor meg is kapom, hogy ez kell az élethez, meg hogy ez mindenkit érdekel..

pl. Kocsik, egyáltalán nem érdekel, engem egy jó óraszerkezet jobban leköt.

Vagy foci, nem bírom, inkább valami jó harcművészet vagy küzdősport.

Vagy mondjuk ezek a tipik szőke plázacicák meg megdugni minél több csajt egyáltalán nem a világom, inkább valami extrémebb csaj de hosszútávra.


2022. jún. 23. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló vagyok, de szerintem teljesen normális.
2022. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem férfiként a bulizás, ivás taszít, és emiatt vagyok szar alak.
2022. jún. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%

"Vagy mondjuk ezek a tipik szőke plázacicák meg megdugni minél több csajt egyáltalán nem a világom, inkább valami extrémebb csaj de hosszútávra"

Ha megtalálod ezt a nőt, nincs gond. De mikor a nőknél teljesen sikertelen férfiak előadják, hogy "hát de én nem egyéjszakásat akarok, én komolyan gondolom, én értékes nőt keresek...", az több, mint nevetséges. Az ember tudja, hogy ők is ugyanúgy szexet akarnának, mint azok, akik sorban döngetik a plázacicákat vagy a buta parasztlánykákat (sőt, sokszor ha tehetnék, ők is rámennének ezekre a nőkre), de a saját balf***ságukat megpróbálják valami elfogadható formába csomagolni. Ennél rosszabb tényleg nincs.

2022. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. Igen ha tehetnék, pasik közt ezt el is mondja párszor az ilyen, de én ha tehetném se tudnék fűvel fával, kapcsolatban sokkal jobb, nekem. Persze én se azt állítom, hogy szingliként nem lenne olyan nő aki "rá tudna beszélni", de kapcsolatban semmiképp.
2022. jún. 23. 21:27
 5/5 anonim válasza:
Extrémebb az milyen?🙂
2022. jún. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!